Taylor Swift doczekała się przeprosin od Nikki Glaser! ODPOWIEDZIAŁA komiczce!

2020-02-02 21:11 nk
Taylor Swift, Nikki Glaser
Autor: Rex Features/East News, action press/Reporter

Amerykańska komediantka Nikki Glaser była w szoku, gdy w trailerze filmu Miss Americana usłyszała własny głos, zarzucający Taylor Swift, że jest za chuda. Aktorka chyba zapomniała o tej wypowiedzi, jednak fani Tay szybko jej przypomnieli! Teraz Glaser zamieściła na Instagramie długie przeprosiny. Czy Swift je przyjęła?

Premiery doczekał się film Miss Americana, w którym Taylor Swift ujawnia kulisy swojej sławy. Dokument przeprowadza widzów przez wiele aspektów życia piosenkarki na przestrzeni lat. Jednym z tych najważniejszych z punktu widzenia najwierniejszych i najbardziej troskliwych fanów, są problemy, z jakimi gwiazda zmagała się od bardzo dawna, ale dotąd nie chciała o nich mówić.

Jak Was informowaliśmy, w Miss Americana Taylor Swift porusza temat zaburzeń jedzenia, jakie wywołała u niej presja idealnej sylwetki, by wpasować się w wymogi show biznesu. Tay przyznaje, że miała ogromny problem z samooceną, ponieważ była stale publicznie oceniana. Już w trailerze mogliśmy usłyszeć fragmenty wypowiedzi innych osób publicznych na jej temat. Wśród nich znalazła się komiczka Nikki Glaser, która w jednym z wywiadów stwierdziła, że Taylor Swift jest za chuda.

Nikki Glaser przeprasza Taylor Swift

Nikki Glaser zamieściła obszerne przeprosiny wobec Taylor Swift na swoim Instagramie. Amerykańska aktorka wyjaśniła, że sama jest wielką fanką Taylor Swift, a to, że tak krytycznie ją oceniła, miało podłoże w jej własnych problemach.

Kocham Taylor Swift. Niestety pojawiam się w jej dokumencie jako część zmontowanych wypowiedzi d*pków, mówiących podłe rzeczy o niej, co zostało wykorzystane, by wyjaśnić, dlaczego poczuła potrzebę ucieczki od blasku fleszy na rok. To szalenie ironiczne, bo każdy, kto mnie zna, wie, że mam chorobliwą obsesję na punkcie jej i jej muzyki. Pierwszy raz usłyszałam się w trailerze w zeszłym tygodniu, kiedy oglądałam go samotnie w łóżku (jak tylko wyszedł, bo byłam tak podekscytowana!) i byłam przerażona, słysząc własny głos. Wycinek był z wywiadu, który robiłam 5 lat temu i powiedziałam TAK g*wnianym tonem: "Ona jest za chuda, to mnie matwi... Wszystkie jej przyjaciółki-modelki, to jest takie, no weź!". Ten cytat powinien być używany jako przykład "projekcji" w podręcznikach psychologii. Jeśli jesteście jakkolwiek zaznajomieni z moją "pracą", to wiecie, że mówię otwarcie o walce z pewnym rodzajem zaburzeniem jedzenia od 17 lat. Prawdopodobnie "czułam się gruba" tego dnia i byłam zazdrosna. A poza tym też miałam ludzi mówiących te same bzdury o nie, że jestem za chuda i wiem, jak okropnie się tego słucha, kiedy borykasz się z tym. A martwiły mnie jej przyjaciółki-modelki, bo sama chciałabym być jej przyjaciółką, a nie jestem modelką.

Naprawdę nie mam innego powodu, by to publikować, niż chęć przeproszenia kogoś, kto naprawdę znaczy dla mnie TAK wiele. Dostałam kilka gróźb śmierci od najzagorzalszych fanów Swift, do których się zaliczam. Totalnie to rozumiem. Więc choć rozważam zajęcie się "umieraniem w dole ty j*bany d*pku", mam nadzieję, że to w jakiś sposób dotrze do niej, by wiedziała, że jest mi przykro z powodu jakiegokolwiek cierpienia, jakie jej spowodowałam i że chciałabym być pewnego dnia jej przyjaciółką (kiedy zacznę pracować w modelingu) i powiedzieć jej, jak bardzo jej muzyka wpłynęła na moje życie i moje skecze. (...) Kocham cię Tay i nie mogę doczekać się obejrzenia 99.97% twojego nowego dokumentu, #missamericana.

- napisała Nikki Glaser.

Wyświetl ten post na Instagramie.
I love @taylorswift. Unfortunately, I am featured in her new documentary as part of a montage of asshats saying mean things about her, which is used to explain why she felt the need to escape from the spotlight for a year. It’s insanely ironic because anyone who knows me knows I’m obnoxiously obsessed with her and her music. I first heard myself in the trailer last week as I watched it alone in bed (as soon as it came out bc I was so excited!) and I was horrified to hear my own voice. The sound bite was from an interview I did 5 years ago and I say in SUCH a shitty tone, “she’s too skinny; it bothers me... all of her model friends, and it’s just like, cmon!” 😣 This quote should be used as an example of “projection” in PSYCH101 textbooks. If you’re familiar with my “work” at all, you know I talk openly about battling some kind of eating disorder for the past 17 years. I was probably “feeling fat” that day and was jealous. Also, I’ve had people say the same shit about me being too skinny before and know how terrible it feels to hear that when you’re struggling. And I was only bothered by her model friends because I’d like to be her friend and I’m not a model. I really have no need to post this other than to apologize to someone who seriously means SO much to me. I only got a couple death threats from die-hard Swift fans, which as one myself, I totally get. So while I’ll consider going to “die in a hole you motherfucking asshole”, I just hope this somehow gets to her so she knows I’m sorry for any pain I caused her and that I’d love to be her friend someday (when I start modeling) and tell her how much her music has influenced my life and comedy. In fact, her song “The Man” is the inspiration for my new hour of material and I feature the song is multiple iterations during my current tour. I love you Tay, and I can’t wait to watch 99.97% of your new doc #missamericana ❤️🆖 Post udostępniony przez Nikki Glaser (@nikkiglaser)

Taylor Swift odpowiada Nikki Glaser

Dzień po publikacji tych długich przeprosin (może tak długo je czytała?) Taylor Swift odpowiedziała na nie w komentarzu pod postem!

Wow. Tak bardzo to doceniam, a jednym z najważniejszych tematów w tym dokumencie jest to, że mamy możliwość zmiany swoich opinii z biegiem czasu, dojrzenia, nauki o sobie samych. Bardzo mi przykro słyszeć, że borykasz się z tymi samymi rzeczami, z którymi ja się borykałam. Przesyłam ogromny uścisk.

- napisała Tay!

Ach, gdyby wszystkie nieporozumienia między gwiazdami były rozwiązywane w TAKI sposób... <3

NAJNOWSZE