Blake Lively i Taylor Swift

i

Autor: 0000001/Reporter

Blake Lively z życzeniami urodzinowymi dla Taylor Swift. Nadal się przyjaźnią

2020-12-14 9:09

13 grudnia Taylor Swift obchodziła swoje 31. urodziny. O wokalistce pamiętały w tym dniu jej dawne przyjaciółki - choć dziś każda z nich ma swoje życie i dziewczyny nie mają okazji, by spędzać ze sobą tyle czasu, co kiedyś, nadal mają dla siebie wiele sympatii. O urodzinach Taylor Swift nie zapomniała Blake Lively. Co napisała?

Taylor Swift wiedziała, co zrobić, by jej tegoroczne urodziny były wyjątkowe. Wokalistka zrobiła swoim fanom ogromną niespodziankę, wydając bez wcześniejszych zapowiedzi album Evermore. Płyta zaskoczyła tym bardziej, że jest kontynuacją hitowego Folklore z lipca tego roku. Taylor jeszcze nigdy nie nagrała dwóch płyt w tej samej muzycznej ery - za każdym razem dotąd żegnała się z danym tematem po jednym krążku.

Klimat albumu Folklore ujął ją tak bardzo, że postanowiła pierwszy raz w swojej karierze pozostać przy nim na dłużej. Co więcej, fani mają pewną teorię, według której takiej muzyki od Tay będziemy słuchać jeszcze dłużej.

>> Taylor Swift wyda TRZECIĄ płytę pod rząd? Fani wytropili ślady kolejnego krążka

ESKA XD #012

- napisała.

Uroczy gest?

Blake Lively z okazji urodzin Taylor Swift

W takiej atmosferze Taylor Swift obeszła swoje 31. urodziny. Gwiazda oczywiście nie zdradziła, w jaki sposób świętowała ten dzień, jednak można przypuszczać, że spędziła miło czas w towarzystwie ukochanego Joe Alwyna. W tym roku z pewnością nie urządziła imprezy - w trakcie pandemii większość gwiazd rezygnuje z tego typu atrakcji.

Bliscy Taylor Swift oczywiście pamiętali o gwieździe. Blake Lively, z którą jeszcze kilka lat temu Tay regularnie spędzała czas, zamieściła z okazji urodzin przyjaciółki post na swoim profilu na Instagramie.

Dzięki tobie było szczęście ♥ ️ Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Dziękuję za #Evermore Absolutnie nie ma nic lepszego niż otrzymywanie prezentów z okazji urodzin innych osób. ? kocham cię

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE