Taylor Swift, Billie Eilish i inne gwiazdy na gali Billboard Women In Music 2019! ZDJĘCIA!

2019-12-13 8:28 nk
Gwiazdy na gali Billboard Women In Music 2019
Autor: Invision/Invision/East News, Todd Williamson/JanuaryImages/Rex Features/East News

Prestiżowy magazyn Billboard, jak co roku, uhonorował najważniejsze kobiety w muzyca podczas uroczystej gali. Nie zabrakło na niej takich gwiazd, jak Taylor Swift, Billie Eilish, Nicki Minaj, Alicia Keys czy Cyndi Lauper. Trzeba przyznać, że wiele artystek stanęło na ściance w dość dziwnych stylizacjach... Zobaczcie kreacje gwiazd z gali Billboard Women In Music 2019!

Gala Billboard Women In Music 2019 odbyła się 12 grudnia w Los Angeles i oczywiście ściągnęła na czerwony dywan sporo gwiazd. Magazyn Billboard po raz kolejny uhonorował najważniejsze kobiety w przemyśle muzycznym. Królową tego balu była oczywiście Taylor Swift, która w tym roku po raz kolejny zgarnia wszystkie najważniejsze nagrody świata, w związku ze swoją przebojową płytą, Lover. Po tym, jak na ceremonii American Music Awards Tay została okrzyknięta Artystą Dekady, Billboard ogłosił ją... Kobietą Dekady! To pierwwsza nagroda przyznana w tej kategorii.
Drugą najjaśniejszą gwiazdą uroczystości była Billie Eilish, która otrzymała tytuł Kobiety Roku. Nicki Mnaj otrzymała z kolei The Game-Changer Award, a podczas swojego przemówienia, dziękując za wyróżnienie, oddała hołd zmarłemu Juice'owi WLRD. Alanis Morissette wróciła do domu z Icon Award.

Billboard Women In Music 2019: kreacje gwiazd

Podczas gali Billboard Women Of The Year 2019 gwiazdy zaprezentowały cały przekrój stylów modowych.

Taylor Swift postawiła na najmodniejsze w tym sezonie? przykrótkie" nogawki w czarnym kombinezonie Oscara de la Renty. Nicki Minaj tradycyjnie postawiła na gigantyczny dekolt, z którego wylewał się jej wielki biust. 66-letnia Cyndi Lauper zatrzymała się gdzieś w latach 80. i zaprezentowała rockowy sexy szyk w swoim stylu na granicy dobrego smaku. Tymczasem Billie Eilish wstąpiła na galę Billboardu najwyraźniej przy okazji, w drodze na ryby! ;)

NAJNOWSZE