Hailey Bieber ma nowe tatuaże! Jeden poświęcony Justinowi, a drugi?

2020-10-19 16:23 kp
Justin Bieber i Hailey Bieber
Autor: BSLA/Broadimage/Broad Image/East News

Justin i Hailey Bieber, choć są w stosunkowo krótkim związku, zdążyli stać się ulubioną parą światowego showbiznesu. Gdy muzyk wiązał się z modelką, wiele osób twierdziło, że to jedynie przejściowa relacja po jego rozstaniu z Seleną Gomez - jakże się mylili! Jus i Hailey będą niedługo świętować rocznicę ślubu, a już teraz modelka zrobiła sobie nowy tatuaż poświęcony ukochanemu.

Justin i Hailey Bieber na każdym kroku zaskakują fanów swoją niezwykłą relacją. Choć mogliśmy się już przyzwyczaić do widoku szczęśliwych zakochanych, oglądanie muzyka w kwitnącym małżeństwie jeszcze długo będzie dla wszystkich nowością. A przecież Jus i Hailey już ponad dwa lata temu wzięli ślub w urzędzie, a lada dzień będą świętować rocznicę ślubu kościelnego.

Para chętnie dzieli się szczęśliwymi chwilami z fanami. Hailey doskonale zdaje sobie sprawę, jak kochany przez fanów jest jej mąż - nie chce więc, by poczuli, że z powodu małżeństwa przestał mieć dla nich czas.

Oczywiście najważniejszy dla obojga jest dzisiaj jednak ich związek. Hailey Bieber właśnie zdecydowała się na piękny gest, by go uczcić!

Nowe tatuaże Hailey Bieber

Nowe tatuaże Hailey Bieber pokazał na Instagramie ich autor - artysta z ekipy Bang Bang Tattoo w Nowym Jorku o pseudonimie Mr. K. Żona Justina Biebera zdecydowała się na dwa bardzo delikatne tatuaże i trudno wybrać, który z nich jest piękniejszy!

ESKA XD #006

Pierwszy z nich trafił na palec serdeczny Hailey i przedstawia literkę J - to oczywiście inicjał jej męża! Subtelny styl idealnie pasuje do jej kobiecej urody. Tak samo zresztą jak drugi tatuaż - to napis "beleza", czyli "piękno" w języku portugalskim. Lepszego określenia Hailey Bieber wybrać nie mogła :)

Zobaczcie nowe tatuaże Hailey Bieber!

NAJNOWSZE