Tata Małgorzaty Rozenek-Majdan o Heniu: Wiecznie jest zadowolony i uśmiechnięty!

2021-01-24 12:11 RD
Małgorzata Rozenek-Majdan
Autor: WBF

Tata Małgorzaty Rozenek-Majdan raczej nie jest aktywny w mediach. Nie udziela zbyt wielu wywiadów. Jednak z okazji Dnia Dziadka Stanisław Kostrzewski postanowił zrobić wyjątek. Dziennikarzom postanowił opowiedzieć o swoim wnuku, Heniu. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan stosunkowo niedawno zostali rodzicami. Było to dla nich bardzo ważne wydarzenie w życiu. Od czasu narodzin Henia na profilach w mediach społecznościowych zarówno Małgosi jak i Radka pojawia się mnóstwo fotek uroczego bobasa. Nawet ostatnio, gdy cała rodzina jest na egzotycznych wakacjach, na fotkach króluje słodki Heniu. Bez wątpienia jest on szczęściem dla całej rodziny. Skarbem nazywają go również dziadkowie, ale ci raczej nie wypowiadają się zbyt często w mediach. 

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 22.01.2021

Z okazji Dnia Dziadka tata Małgorzaty Rozenek-Majdan, Stanisław Kostrzewski postanowił wyjątek i opowiedział o Heniu. 

To cudowne, spokojne i kochane dziecko. Zresztą każde z nich było kochane, ale Henio wiecznie jest zadowolony i uśmiechnięty. Tak pogodnego dziecka, jak on, to u nas nie było. Nigdy nie płacze, jak się złości, to się złości, a jak zadowolony to się śmieje. Jest fantastyczny i już reaguje na mój głos (…) Dzieci to jest największa szkoła życia. Są 10 razy mądrzejsze niż dorośli. Dopóki są dziećmi, to są biało-czarne, mimo że kolorowe. Jeżeli kogoś lubisz to lubisz, nie możesz na pół lubić, a na pół nie lubić i dzieci tego uczą

powiedział w rozmowie z dziennikarzami Faktu. 

NAJNOWSZE