Tanya Fear zaginęła! Co się dzieje z gwiazdą serialu Doktor Who?

2021-09-13 10:22 es
Tanya Fear
Autor: instagram.com/tanyafear/

Zza oceanu dotarły do nas niepokojące wieści. Aktorka Tanya Fear zaginęła. Możecie kojarzyć ją z takich produkcji, jak Doktor Who czy Kick-Ass 2. Tanya Fear była widziana w dzielnicy Hollywood Bowl w Los Angeles w czwartek, a później przepadła. Jej poszukiwania rozpoczęli przyjaciele, a teraz nagłaśniają je światowe media.

Fani serialu Doktor Who z pewnością dobrze pamiętają, kim jest Tanya Fear. To ona wcielała się w Dr Jade McIntyre. Poza tym aktorka znana jest z takich produkcji jak Kick-Ass 2, Czysta robota czy The Midnight Beast.

Niestety zza oceanu docierają do nas niepokojące wiadomości. Tanya Fear zaginęła! Od kilku dni trwają poszukiwania aktorki.

Aktorka Tanya Fear zaginęła

Poszukiwania aktorki rozpoczęli jej zaniepokojeni bliscy. Tanya Fear ostatni raz była widziana w czwartek 8 września w dzielnicy Hollywood Bowl w Los Angeles. Później nie widziano jej ani w pracy, ani w wynajmowanym mieszkaniu.

ESKA XD #031 - FIGURA MODELKI/TANCERKI, REMIZA, NAJDŁUŻSZY STATEK KOSMICZNY

Tanya Fear urodziła się Mozambiku, jednak jako dziecko przeniosła się z rodziną do Wielkiej Brytanii. Tam rozpoczęła karierę, jednak gdy ta nabrała tempa, przeprowadziła się do Los Angeles. Kuzynka aktorki mieszkająca na wyspach zaapelowała na Twitterze do mieszkańców miasta o pomoc w poszukiwaniach.

Proszę, proszę, dajcie znać jeśli macie, informacje, co mogło się wydarzyć w LA/Hollywood. Moja kuzynka zaginęła, nie ma rodziny w USA i wszyscy bardzo się martwimy.

Sprawa błyskawicznie rozeszła się po social mediach. Informację o tym, że Tanya Fear zaginęła, opublikowano też na profilu serialu Doktor Who na Twitterze.

Ostatnio Tanya Fear pracowała w programie komediowym. To właśnie z występu pochodzi ostatnie zdjęcie na Instagramie aktorki. Opublikowała je 30 sierpnia.

Ile lat mają zagraniczne gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile lat ma Blake Shelton?

Zobacz też:

Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE