Black Alien Anthony Loffredo szokuje transformacją ciała. A to dopiero 29 procent!

2021-09-12 19:00 mm
Black Alien czyli Anthony Loffredo
Autor: instagram.com / The Black Alien Project

Skaryfikacja, tatuowanie, a nawet amputacja części ciała na całym świecie znajduje coraz więcej zwolenników. Jednym z najbardziej znanych jest Anthony Loffredo. Konto Francuza śledzi już na Instagramie ponad pół miliona ludzi. Black Alien, jak sam nazywa się miłośnik skaryfikacji, regularnie dokumentuje postęp swojej metamorfozy. Już teraz jego twarz nie przypomina ludzkiej, a to dopiero 29 procent założonego celu!

Anthony Loffredo pracuje nad swoim projektem już siódmy rok. Francuz nie idzie na żadne kompromisy - choć wielu z nas na pewno wydaje się to szokujące, zdecydował się już m.in. na obcięcie końcówki nosa oraz obu uszu. Wszystko po to, żeby jak najbardziej upodobnić się do wymyślonego przedstawiciela obcej cywilizacji.

Anthony Loffredo nazwał się Black Alien i rzeczywiście tak właśnie wygląda!

Metamorfoza za wszelką cenę

Koszt metamorfozy Anthoney'ego Loffredo jest ogromny. Cała skóra jego głowy pokryta jest czarnym tuszem. Tatuaże pokryły już też większość jego tułowia i kończyn.

Dodatkowo na głowie widoczne są liczne fałdy i wybrzuszenia - to efekt przeróżnych zabiegów chirurgicznych.

Anthony Loffredo nie chwali się kosztem finansowym wszystkich operacji, które dotąd wykonał. Wiadomo tylko, że aby je przeprowadzić, musi wyjeżdżać za granicę. We Francji większość zabiegów skaryfikacyjnych na taką skalę jest nielegalna.

Black Alien już dziś bardziej przypomina "obcego" z filmów science-fiction niż normalnego człowieka, ale przed nim jeszcze długa droga. Jak sam pisze Anthony, obecny stan jego metamorfozy to dopiero 29% założonego celu!

Zobaczcie, jak wygląda obecnie. Aż strach pomyśleć, jak mocno zmieni się w przyszłości...

Galerię z najlepszymi zdjęciami Loffredo znajdziecie nieco niżej.

Sonda
Co myślisz o celowym oszpecaniu ciała?
ESKA Live: Shanguy z ekskluzywnym koncertem na ESKA.pl!
NAJNOWSZE