Taniec z gwiazdami: Sylwester Wilk wraca do programu! Z kim zatańczy?

2020-10-09 23:21

Odcinek 4 programu Taniec z gwiazdami z 11 września był jednocześnie ostatnim dla Sylwka! Uczestnik, który walczył o Kryształową Kulę bez jednej nogi, niestety odszedł z programu. Jak jednak donoszą producenci show, Była to decyzja jego lekarzy. Jednak 9 października nastąpił niespodziewany zwrot akcji - Sylwester Wilk wrócił do Tańca z gwiazdami!

Sylwester Wilk zakończył występy w programie Taniec z Gwiazdami w 2. odcinku show po przerwie. Uczestnik osobiście ogłosił, że odchodzi z programu. Nie była to jednak wyłącznie jego osobista decyzja. Sylwester Wilk odszedł po konsultacji z lekarzami, którzy odradzili mu dalsze występy w Dancing With The Stars 2020.

Dlaczego Sylwester Wilk odszedł z Tańca z gwiazdami?

Jak donoszą producenci show, sportowiec podjął decyzję o odejściu z programu po konsultacji lekarskiej. Na parkiecie polały się łzy – szczególnie że taniec, który Sylwester i Hania wykonali w odcinku, był pełen prawdy i zaangażowania. Oczarowali jurorów, którzy przyznali im maksymalną liczbę punktów.

ESKA XD #005

Sylwester Wilk wrócił do Tańca z gwiazdami

Ale to, co wydarzyło się 11 września to nie koniec przygody Sylwka na parkiecie! W piątek 9 października niespodziewanie prowadzący poinformowali widzów, że Sylwester Wilk wraca do programu!

Jak to możliwe?

Siódmy odcinek TzG był pełen niespodziewanych zwrotów akcji. Z programu odpadli Ania i Kamil, ale jak dowiedzieliśmy się jeszcze przed startem odcinka, w show zabrakło również Bogdana i Lenki, którzy musieli pozostać na kwarantannie. I właśnie dlatego producenci zdecydowali o powrocie Sylwestra Wilka. 

Zobaczcie wideo z końcówki 7. odcinka Tańca z Gwiazdami, w którym prowadzący wyjaśniają zaistniałą sytuację.

A więc wszystko jasne - już w następnym odcinku Sylwester Wilk ponownie zatańczy na antenie Polsatu. Jego partnerką będzie oczywiście Hanna Żudziewicz. 

Cieszycie się?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE