Taniec z Gwiazdami - pary nowej edycji. Oto uczestnicy i tancerze na jesień 2019

2019-09-20 8:44 mw
Taniec z gwiazdami 2019 - pary jesiennej edycji
Autor: instagram.com / tanieczgwiazdami

Wystartował Taniec z Gwiazdami 2019! Pary jesiennej edycji walczą o Kryształową Kulę w jubileuszowej, dziesiątej odsłonie Dancing With The Stars telewizji Polsat. Kim są tancerze i uczestnicy Tańca z Gwiazdami, którzy występują w programie jesienią 2019 roku? Jak wyglądają pary Tańca z Gwiazdami w 10. edycji show?

Wystartowała jubileuszowa 10. edycja programu Taniec z Gwiazdami w telewizji Polsat. Na parkiecie stanęło kolejnych 11 par, które powalczą o Kryształową Kulę. Zwycięska para wyłoniona zostanie pod koniec listopada 2019 roku.

Kim są uczestnicy Tańca z Gwiazdami 2019? Jakie pary przygotowali dla nas producenci Dancing With The Stars na jubileuszową edycję programu?

Poznajmy bliżej uczestników TzG na jesień 2019!

TANIEC Z GWIAZDAMI - PARY NA JESIEŃ 2019

10. edycja Dancing With The Stars w Polsacie zapowiada się imponująco. Producenci show zadbali o to, aby nikt nie zarzucił im, że na parkiecie jubileuszowej odsłony TzG powieje nudą :) Już pierwsze zapowiedzi dawały nadzieję, że pary Tańca z Gwiazdami na jesień 2019 zapewnią odpowiednią dawkę emocji. Z kolejnymi tygodniami mogliśmy tylko nabrać co do tego dalszej pewności.

Po kilku tygodniach niepewności, wraz z końcem wakacji poznaliśmy wszystkie pary Tańca z Gwiazdami 2019, jakie zatańczą w jesiennej edycji show. Emocje zapewnią nam nie tylko uczestnicy, choć wśród nich znajdziemy takie gwiazdy, jak Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż, Monika Miller czy Ola Kot. W 10. edycji Dancing With The Stars pojawią się też nowi tancerze.

Kto z kim tańczy? Oto wszystkie pary Tańca z Gwiazdami 10:

 1. Joanna „Ruda” Lazer + Rafał Maserak
 2. Barbara Kurdej-Szatan + Jacek Jeschke
 3. Monika Miller + Janek Kliment
 4. Magda Bereda + Kamila Kuroczko
 5. Ola Kot + Tomasz Barański
 6. Reni Jusis + Misza Steciuk (para odpadła w odc. 1)
 7. Akop Szostak + Sara Janicka
 8. Rafał Szatan + Lenka Klimentova
 9. Adam Małczyk + Hania Żudziewicz
 10. Damian Kordas + Janja Lesar
 11. Sandra Kubicka + Adam Adamonis

Jak spiszą się pary Tańca z Gwiazdami 2019? Czy uczestnicy i tancerze jesiennej edycji spełnią oczekiwania widzów?

Pierwszy odcinek jesiennej edycji Dancing With The Stars już za nami. Odpadała w nim Reni Jusis w parze z Miszą Steciukiem. Kto odpadnie w następnych odcinkach? O tym przekonamy się już wkrótce.

Oczywiście jak zawsze na stronie Hotplota.pl znajdziecie relację na żywo, a w niej zdjęcia, komentarze i ciekawostki na temat bieżącego odcinka, no i oczywiście najnowsze wyniki Tańca z Gwiazdami.

NAJNOWSZE