Taniec z gwiazdami: Kto odpadł 25.09.2020? Wyniki najnowszego odcinka online

2020-09-25 22:03 mm

Czas na kolejne spotkanie z programem Taniec z Gwiazdami! Show rozkręca się na dobre - z każdym tygodniem na parkiecie pozostaje coraz mniej par. Którzy uczestnicy mają jeszcze szansę na wygraną, a kto odpadł z Tańca z Gwiazdami w odcinku z 25.09.2020? Sprawdźcie z nami, jak radzą sobie pary Tańca z Gwiazdami i która z nich ma największą szansę na zwycięstwo w 11. edycji show.

W piątek 25.09.2020 po godzinie 22:00 dowiemy się, kto odpadł w czwartym z kolei odcinku Tańca z Gwiazdami 2020 w jesiennej odsłonie programu. Na parkiecie pozostaje coraz mniej par. W ostatnim odcinku z programu odpadli Nicole Bogdanowicz i Kamil Kuroczko. Ich taniec do piosenki "Dwa serduszka" nie zachwycił jurorów i niestety para musiała pożegnać się z parkietem.

Wcześniej z Tańca z Gwiazdami 11 odpadli Tomasz Oświeciński oraz Sylwester Wilk. Ten ostatni jednak odszedł na własne życzenie, ponieważ lekarze uznali, że dalsze występy z Dancing With The Stars zagrażałyby jego zdrowiu.

Tutaj szerzej dowiecie się o wypadku, w wyniku którego Sylwester Wilk stracił nogę:

>> Ninja Warrior: Uczestnik miał wypadek! Sylwester Wilk stracił nogę. Co się stało?

Za nami kolejne taneczne emocje. W piątek 25 września po godzinie 20:00 zobaczyliśmy czwarty odcinek 11. edycji show Taniec z Gwiazdami. Kto odpadł tym razem? Które pary zachwyciły jurorów i zwiększyły swoją szansę na wygraną w programie?

W 4. odcinku Tańca z gwiazdami 2020 zobaczyliśmy pary wirujące w rytm najpopularniejszych weselnych przebojów. Nie brakowało wzruszeń, ale przede wszystkim - dobrej zabawy! Reguły programy są jednak nieubłagane i jedna z par musiała pożegnać się z programem. Tym razem najlepiej poradzili sobie Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino, a odpadli Milena Rostkowska-Galant i Jacek Jeschke.

NAJNOWSZE