Taniec z gwiazdami. Kto odpadł 11.10.2021? Wyniki odcinka 7

2021-10-12 7:04 mm
Sylwia Bomba i Oliwia Bieniuk
Autor: WBF

Za nami odcinek 7. programu "Taniec z gwiazdami". Kto odpadł z Dancing With The Stars w poniedziałek 11 października? Która z par 12. edycji tańczyła najlepiej, a kto musiał opuścić show? Wyniki 7. odcinka "Tańca z gwiazdami" z 11.10.2021 r. znajdziecie na Hotplota.pl!

W poniedziałek 11.10.2021 zobaczyliśmy kolejne tanecznie zmagania uczestników 12. edycji Tańca z gwiazdami w Polsacie. Kolejny raz mogliśmy ocenić, które z gwiazd jesiennej odsłony show zrobiły największe postępy. Znamy już także parę, która musiała opuścić program.

Emocje na parkiecie są coraz większe, bo lada moment czeka nas wielki finał. Która z par wygra 12. edycję show i odbierze Kryształową Kulę? Rozstrzygnięcie coraz bliżej!

Z każdym odcinkiem Tańca z gwiazdami coraz lepiej widać, kto ma największą szansę na zwycięstwo. W poniedziałek 11 października pożegnaliśmy kolejną parę. Kto odpadł tym razem?

Przypomnijmy - w ubiegłym tygodniu, czyli 4 października, z programem pożegnali się Łukasz "Juras" Jurkowski oraz Wiktoria Omyła. Wcześniej, 27 września musieliśmy pożegnać się z Kingą Sawczuk i Jakubem Lipowskim. Wcześniej show opuścili Izą Małysz i towarzyszący jej Stefano Terrazzino, Radek Liszewski i Lenka Klimentova (13 września), Wojciech Węcławowicz czyli Fit Oldboy i jego tancerka, Paula Biernat (6 września) oraz Denis Urubko i towarzysząca mu na parkiecie Janja Lesar (30 sierpnia).

Taniec z gwiazdami 2021. Kto odpadł w odc. 7?

W poniedziałek 11 października na parkiecie zobaczyliśmy taniec już tylko 4 par. Której z nich poszło najlepiej, a kto musi opuścić show?

W odc. 7 "Tańca z gwiazdami 12" walczyły 4 pary. W poniedziałek 11.10.2021 r. swoje umiejętności taneczne zaprezentowali:

  • Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz
  • Sylwia Bomba i Jacek Jeschke
  • Magdalena „Kajra” Kajrowicz-Zapała i Rafał Maserak
  • Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz

Kto odpadł z "Tańca z gwiazdami" 11 października? 

W poniedziałkowy wieczór 11.10.2021 r. uczestnicy "Tańca z gwiazdami" zabrali widzów w różne zakątki świata, dzięki czemu mieliśmy okazję „tupnąć” nóżką do dźwięków pochodzących ze Stanów Zjednoczonych, Indii, Kuby czy Korei.

Niestety widzowie najmniej głosów oddali na Sylwię Bombę i Jacka Jeschke, przez co para musiała pożegnać się z udziałem w programie.

Daria i wulkan energii w ESKA Live. Ten koncert wywołuje ciarki!
NAJNOWSZE