Taniec z Gwiazdami 8.11.2019: odpadły DWIE PARY! Zobacz hot zdjęcia z ćwierćfinału TzG 10!

2019-11-09 2:36 nk
Taniec z Gwiazdami 10, ćwierćfinał
Autor: WBF

Kto odpadł z Tańca z Gwiazdami 8 listopada 2019? Z show w jego ćwierćfinale pożegnały się aż dwie pary! Na parkiecie nie zabrakło też innych emocji. Sandra Kubicka zaprezentowała się z nowym partnerem, którym okazał się być Wojtek Jeschke. Zobaczcie gorące zdjęcia z 8. odcinka Tańca z Gwiazdami 10! Oj, działo się naprawdę sporo!

To był naprawdę emocjonujący wieczór! Ćwierćfinał Tańca z Gwiazdami 10 przyniósł niesamowite choreografie do piosenek filmowych, zaskakujące momenty, ostre i często sprzeczne ze sobą oceny jurorów i... szokujące wyniki! Taniec z Gwiazdami 8.11.2019 opuściły aż dwie pary! Decyzją jurorów i widzów z programem najpierw pożegnała się Monika Miller z Janem Klimentem, a później, po drugim tańcu, także Magda Bereda z Kamilem Kuroczko. Tym samym wyklarował się skład półfinału Tańca z Gwiazdami 2019! Powalczą w nim: Sandra Kubicka i Wojciech Jeschke (w zastępstwie Adama Adamonisa, który zrezygnował w udziału w show z powodu odnowionej kontuzji), Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke oraz Damian Kordas i Janja Lesar. Kto z nich znajdzie się w finale? To stanie się jasne dopiero 15.11.2019. A finał Tańca z Gwiazdami odbędzie się na żywo w piątek, 22 listopada 2019!

Emocjonujący ćwierćfinał Tańca z Gwiazdami 2019

Emocjonalny taniec współczesny Sandry Kubickiej, egzotyczne bollywood Magdy Beredy, energetyczne paso doble Damiana Kordasa, kultowy jive Moniki Miller, elegancki walc Basi Kurdej-Szatan - wszystkie te tańce zapadną fanom programu z pewnością na długo w pamięci. A przecież to zaledwie nieco ponad połowa wszystkich ćwierćfinałowych tańców!

Jak wiele emocji towarzyszyło uczestnikom i jak bardzo pary starały się wypaść perfekcyjnie w walce o półfinał Tańca z Gwiazdami 10, możecie zobaczyć w naszej galerii! No i te kostiumy... Jak zwykle była MOC!

NAJNOWSZE