Taniec z Gwiazdami 2019, odcinek 1 online na żywo. Kto odpadł 1.03? SPRAWDŹ WYNIKI!

2019-03-01 20:05
Taniec z Gwiazdami 2019 - uczestnicy - pary wiosennej edycji
Autor: Polsat / Taniec z gwiazdami

Taniec z Gwiazdami 2019, odcinek 1 online na żywo. Kto odpadł? SPRAWDŹ WYNIKI!

Startuje Taniec z Gwiazdami 2019! Kto odpadł z programu jako pierwszy? Jak wypadli uczestnicy wiosennej edycji? O tym przekonamy się już w najbliższy piątek wieczorem.

Już 1 marca 2019 obejrzymy odcinek 1 programu Taniec z Gwiazdami 2019. Polsat pokaże taneczne show już po raz 9. i z pewnością zadba o to, żeby i tym razem nie zabrakło emocji. Zagwarantować to mają gwiazdy programu Taniec z Gwiazdami - uczestnicy wiosennej edycji to niezła plejada znanych i lubianych postaci z tv i internetu.

TANIEC Z GWIAZDAMI, ODCINEK 1. KTO ODPADNIE JAKO PIERWSZY?

Uczestnicy wiosennej edycji Tańca z Gwiazdami różnią się niemal pod każdym względem, ale jedno ich z pewnością łączy: nikt nie chciałby odpaść z programu jako pierwszy :)

Tyle, że ktoś będzie musiał.

Czy któraś z par pożegna się z programem już w premierowym odcinku?

TANIEC Z GWIAZDAMI 2019
Taniec z Gwiazdami 2019 - uczestnicy - pary wiosennej edycji

Autor: Polsat / Taniec z gwiazdami

Kim są uczestnicy programu Taniec z Gwiazdami 2019? Zobacz WSZYSTKIE pary wiosennej edycji!

W poprzedniej edycji Tańca z Gwiazdami jurorzy byli łaskawi i w pierwszym odcinku show nikt nie odpadł z programu.

Czy tak będzie i tym razem?

W programie startuje 12 par. Gwiazdy tej edycji show to postaci znane z ekranów tv, ale także z internetu. Na parkiecie zobaczymy m.in. Czadomana, Macademian Girl, Agnieszkę Radwańską czy Justynę Żyłę.

Pełną listę uczestników Tańca z Gwiazdami i ich tancerzy znajdziecie pod tym linkiem.

Przypomnijmy, że w poprzednich latach Kryształową Kulę zdobywali Aneta Zając, Agnieszka Sienkiewicz, Krzysztof Wieszczek, Ewelina Lisowska, Anna Karczmarczyk, Robert Wabich, Natalia Szroeder i Beata Tadla.

Kto wygra 9. edycję show? Może macie już swojego faworyta?

Taniec z Gwiazdami 2019 - odcinek 1 - relacja na żywo

Jakże my długo na to czekaliśmy! 1 odc. Tańca z Gwiazdami 2019 to już fakt. Jak zawsze na hotplota.pl możecie znaleźć najświeższe informacje z tego, co działo się na parkiecie TzG, kto otrzymałnajlepsze noty, a kto musiał martwić się o wyniki głosowania...

W loży jurorów pierwsza niespodzianka. Michał Malitowski uległ kontuzji i nie mógł pojawić się w dzisiejszym odcinku. Dziś mamy więc tylko trzech jurorów. To Ola Jordan, Andrzej Grabowski i Iwona Pavlović. Dzisiejszą stawkę otworzył Qczaj i Paulina Biernat z cha chą za 20 punktów (pamiętajmy, że dziś max to 30 punktów). Swoją cha chą nie pobili ich Macademian Girl z Rafałem Maserakiem. Ich wynik to 18 punktów. Zmianę nastroju zafundowali Czadoman i Walerija Żurawlewa, którzy zatańczyli walca angielskiego. Ich wynik - 18 punktów. Mimo dobrych humorów i miłych słów jurorzy nie byli dla nich łaskawi... Skocznego jive'a zatańczyli natomiast Sebastian Stankiewicz i Janja Lesar. Para bardzo się starała i zdobyła aż 22 punkty. Kolejną parą na parkiecie zostali Anna Jagodzińska i Michał Jeziorowski. Ich walc z pewnością zapadnie w pamięć, bo wyglądali na parkiecie olśniewająco! Jurorów nie zachwycili jednak aż tak bardzo - zdobyli 18 punktów. W tym odcinku nie ma czasu na przerywniki - kolejna para natychmiast pojawiła się na parkiecie. Mariusz Węgłowski i Kasia Wu Mahn zatańczyli tango. Efekt nie zachwycił jednak jury. Po ich występie przyszedł czas na przerwę.

Po przerwie przyszedł czas na niekwestionowaną "gwiazdę" tej edycji - Justynę Żyłę! Justyna na dzień dobry przyjrzała się klatce piersiowej swojego partnera, Tomka Barańskiego. Ocena - bardzo dobra. Justyna najwyraźniej chętnie podkręca plotki o ich relacji... Para zatańczyła cha chę. Wygląda na to, że Justyna ma sporo do nauki, bo Iwona stwierdziła, że wolałaby nie widzieć tego tańca. Co więcej, jej zdaniem Justyna tańczyła "jak przedszkolak", a całość oceniła jako "masakrę"! Iwona - 1, Andrzej - 5, a Ola - 2. Razem... 8 punktów!

>> Justyna Żyła z NAJGORSZYM wynikiem w historii Tańca z Gwiazdami?! Dostała 1 od Iwony!

Po Justynie zatańczył Jakub Kucner i Lenka Klimentova. Ich taniec to tango, a wynik - 13 punktów. Parze towarzyszyła Cleo, która zaśpiewała na żywo swój hit Łowcy Gwiazd. Po nich przyszedł czas na niewidomą lekkoatletkę Joannę Mazur, której partnerem został Jan Kliment. Przepiękny walc! Trudno oderwać wzrok od Joanny i jej tańca. Ocena jurorów po ogromnym zachwycie i wzruszeniach to 26 punktów. Kolejny uczestnik, Gimper, otrzymał za swojego jive'a 16 punktów. Dominika Tajner-Wiśniewska dostała za swój taniec 14 punktów.

Na końcu wystąpiła największa, prawdziwa gwiazda tej edycji - Agnieszka Radwańska. Jej partnerem jest Stefano Terrazzino. W ich jivie natychmiast było widać, że Aga ma sylwetkę sportowca i sporo pracy przed sobą. Iwona nie kryła szoku skromnością tego tańca - brakowało jej pazura. Skrytykowała też nogi skierowane do środka. W porównaniu do Justyny była to jednak poezja! Wynik - 18 punktów.

Po przerwie przyszedł czas na werdykt. Po długich apelach Mariusza Kałamagi, który wbiegł na scenę, z 1 odc. Tańca z Gwiazdami 2019 nikt nie odpadł. Justyna Żyła odetchnęła z ulgą!

NAJNOWSZE