Ola Jordan potwierdza ciążę! "Nie mogę się doczekać poznania tej małej osóbki"!

2019-09-02 10:26 nk

Ola Jordan opublikowała na Instagramie wzruszający post, w którym potwierdziła pojawiające się od kilku tygodni plotki o swojej ciąży. Jurorka Tańca z Gwiazdami udzieliła też wywiadu brytyjskiemu magazynowi Hello. Gwiazda opowiedziała w nim o spełnieniu marzenia, na które czekała wiele lat!

Ola Jordan nie zasiądzie w jury Tańca z Gwiazdami w najnowszej edycji show. Już od jakiegoś czasu wiemy, że w 10. odsłonie programu uczestników będzie oceniać ponownie trzyosobowy skład jurorski: Andrzej Grabowski, Iwona Pavlović i Michał Malitowski, który w ubiegłym sezonie był nieobecny z powodu poważnej kontuzji. Dotychczas w mediach plotkowało się, że przyczyną odejścia Oli Jordan jest jej ciąża. W końcu tancerka postanowiła potwierdzić pogłoski!

Ola Jordan spełnia marzenie o dziecku

Nie jest tajemnicą, że Ola Jordan długo walczyła o powiększenie rodziny. Tancerka i jej mąż, James Jordan, są razem od szesnastu lat. Para bardzo się kocha i długo starała się o dziecko. Ola Jordan już od jakiegoś czasu nie ukrywała w wywiadach, że ma problem z zajściem w ciążę i nie wyklucza skorzystania z metody in vitro, do której mieszkając w Wielkiej Brytanii ma swobodny dostęp.

W końcu Ola Jordan spełniła swoje marzenie. Obecnie tancerka jest w ciąży, a newsem pochwaliła się w wywiadzie dla brytyjskiego magazynu Hello. Promując numer pisma ze swoim zdjęciem na okładce, tancerka zamieściła na Instagramie wzruszający wpis.

Nie mogę tak naprawdę uwierzyć, że to piszę, ale jestem tak szczęśliwa, mogąc powiedzieć, że James i ja spodziewamy się dziecka. Jesteśmy oboje podekscytowani powiększeniem naszej rodziny o maleńkiego człowieczka. Mamy tak wiele miłości do podarowania i wiem, że James będzie najlepszym tatą świata. Jest wielkim wrażliwcem i już codziennie mówi do naszego dziecka w moim brzuchu. Jestem z Jamesem ponad połowę swojego życia i zawsze mówiłam, że nigdy nie będę kochać nikogo tak, jak kocham jego... Ale teraz będę, tylko w zupełnie inny sposób. Nie mogę doczekać się poznania tej małej osóbki, która rośnie we mnie, i podarowania jej całej miłości, jaką tylko mogę.

- napisała Ola Jordan na Instagramie. Gwiazda nie zdradza na razie płci swojego maleństwa ani imienia, jakie dla niego wybrała.

Hotplota gratuluje i życzy zdrowia - i mamusi, i dzieciątku!

Zobacz też:

NAJNOWSZE