Taniec z Gwiazdami 11: Tomasz Oświeciński trenuje od miesiąca już mocno schudł! Ile?

2020-03-02 20:15 nk
Tomasz Oświeciński
Autor: WBF

Tomasz Oświeciński i Janja Lesar trenują razem do Tańca z Gwiazdami 11. Pod okiem wymagającej trenerki aktor - choć zawsze przecież wysportowany - sporo stracił na wadze! Ile schudł Tomasz Oświeciński? Będziecie zaskoczeni!

Taniec z Gwiazdami 11 zbliża się wielkimi krokami. W show zaprezentuje się jedenaście par, które już od miesiąca trenują przed pierwszym odcinkiem. Ten jest bez wątpienia najtrudniejszym starciem dla tanecznych nowicjuszy. Kogo zje trema, a kto poradzi sobie bez problemu? Przekonamy się już w piątek, 6 marca 2020, o 20:00 w Polsacie.

Tomasz Oświeciński mocno schudł!

Wielu dotychczasowych uczestników programu Taniec z Gwiazdami ma na koncie niesamowite metamorfozy. W historii show widzieliśmy już celebrytów, którzy schudli naprawdę sporo kilogramów.

Czy w tej edycji będzie podobnie? Na to się zapowiada! Swoją przemianą pochwaliła się już Sylwia Madeńska, która za odchudzanie wzięła się już dwa miesiące przed startem treningów do Tańca z Gwiazdami 2020.

Jeśli chodzi o zaskoczenie w 1. odc. Tańca z Gwiazdami 11, Sylwii Madeńskiej konkurencję zrobi z pewnością Tomasz Oświeciński, który też wrzucił już na sali treningowej sporo kilogramów!

Schudłem 11 kilo [w miesiąc]. Czuję się dobrze, lepiej. Już nie wrócę do swojej wagi i też nie wrócę do swojej postawy wcześniejszej, kiedy chodziłem [zgarbiony]. Teraz chodzę [wyprostowany]

- powiedział Tomasz Oświeciński w wywiadzie dla Faktu i zażartował, że dzięki temu, jak rozciąga się na treningach pod okiem Janji Lesar, jest już zapewne wyższy, niż był, kiedy zaczynał!

Bogdan Kalus: Miałem zawał, ale tańczę

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE