Gabriel Seweryn

i

Autor: AKPA Gabriel Seweryn - szczegóły na temat pogrzebu

Gwiazdy

Tak zostanie pochowany Gabriel Seweryn. Jego przyjaciółka zadbała o wszystko

2023-12-05 11:42

Gabriel Seweryn zmarł nagle, w kontrowersyjnych okolicznościach. Teraz jego bliscy będą mu towarzyszyli w ostatniej drodze. Znane są szczegóły pogrzebu, a wielki smutek budzą informacje, iż na ceremonii zabraknie najważniejszej dla niego osoby.

Gdy do mediów dotarły wieści o śmierci 56-letniego projektanta z Głogowa, Gabriela Seweryna, znanego m. in. z programu 'Królowe życia", poczuć można było ogromny żal, a gdy na jaw wyszły okoliczności, w jakich stracił życie, pojawiło się niedowierzanie. Gabriel Seweryn błagał medyków o pomoc, która nie została mu udzielona. Mimo ogromnego bólu w klatce piersiowej, samodzielnie udał się taksówką do szpitala, gdzie trafił pod opiekę specjalistów. Niestety, nie udało się go uratować. Zmarł 28 listopada 2023 na skutek nagłego zatrzymania krążenia.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Gabriel Seweryn nie żyje. Przed śmiercią opublikował wstrząsające nagranie. "Ja umrę"

Wszystkich Świętych 2023. Groby znanych Polaków zmarłych w ostatnim roku

Gabriel Seweryn zostanie pochowany w Głogowie, tam gdzie jego ojciec. Znana jest również jego ostatnia wola

Gabriel Seweryn zostanie pochowany w środę, 6 grudnia 2023 na cmentarzu w Krzepowie, dzielnicy Głogowa, gdzie znajduje się grób jego taty. Wcześniej odbędzie się ostatnie pożegnanie w kościele pw. najświętszego Serca Pana Jezusa. Bliscy będą mogli pomodlić się za zmarłego.

Gabriel Seweryn zostanie pochowany w jednym ze swoich futer, gdyż taka była jego ostatnia wola. Trumna z ciałem będzie otwarta, a nad nią ma stanąć portret projektanta, wykonany przez jego przyjaciółkę i fotografkę. To ona również wykona zdjęcia na ceremonii.

Cieszę się, że to ja będę wykonywać te zdjęcia, chociaż będzie to dla mnie emocjonalnie trudne. Wiem, że Gabryś też by chciał, żebym to była ja, bo wiedział, że będzie wyglądał dobrze, że będą to zdjęcia z klasą. Chociaż odszedł w tak skandaliczny, beznadziejny sposób, to chciałabym, żeby ta jego ostatnia droga była z klasą i smakiem, bo on był synonimem smaku przez wiele lat - powiedziała Anna Hamza w rozmowie z "Faktem".

Media obiegła również wieść o tym, że na pogrzebie nie pojawi się mama Gabriela Seweryna. Kobieta ma być w tragicznym stanie psychicznym i nie jest w stanie towarzyszyć synowi w jego ostatniej drodze. Choć byli ze sobą bardzo zżyci, w ostatnim czasie ich relacje nie układały się dobrze.