TAK ZACZYNAŁA Sara Egwu-James! ZOBACZ ARCHIWALNE NAGRANIA! [WIDEO]

2021-04-18 21:39 RD
Sara Egwu-James w finale The Voice Kids 4! Jej głos podbija świat
Autor: Natasza Młudzik / TVP Sara Egwu-James w finale The Voice Kids 4! Jej głos podbija świat

Za nami wielki finał The Voice Kids 2021. Zwyciężczynią tej edycji muzycznego show została Sara Egwu-James, która od dłuższego czasu była faworytką nie tylko jurorów, ale - przede wszystkim - też widzów. Nam udało dotrzeć się do archiwalnych nagrań, na których widać jak przygodę z muzyką rozpoczynała Sara Egwu-James. Zobaczcie i przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Za nami kolejna edycja programu The Voice Kids. Nie ma co ukrywać, że jest to jeden z najpopularniejszych programów muzycznych w Polsce. Dzięki niemu widać, że młodych talentów w Polsce nie brakuje. Doskonałym na to przykładem jest Sara Egwu-James, która - głosami widzów - zwyciężyła program The Voice Kids. Bardzo szybko, dzięki swojemu niesamowitemu głosowi, została okrzyknięta “polską Whitney Houston”. Chodzi bez wątpienia o podobieństwo głosów, a także fakt, że Sara śpiewała w programie piosenki tej artystki. 

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Sara Egwu-James: Jak zaczynała przygodę z muzyką? Mamy ARCHIWALNE NAGRANIA! 

Obecnie Sara Egwu-James ma 12 lat. Jednak swoją muzyczną przygodę, dzięki zaangażowaniu rodziców, rozpoczęła dobrych kilka lat temu. W sieci można znaleźć między innymi nagranie z warsztatów Just Cover It. Pochodzi ono z czerwca 2018 roku. Widać na nim młodziutką Sarę, która śpiewa piosenkę  “Meluzyna”. W serwisie YouTube jest też nagranie z sierpnia 2019 roku. Tam z kolei Sara wykonuje piosenkę “Lovely”. Zobaczcie sami: 

NAJNOWSZE