Tak uśmiecha się Henio! Małgorzata Rozenek-Majdan na słodkich zdjęciach z synem

2020-08-02 10:11 KP
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radek Majdan
Autor: WBF

Syn Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana rośnie jak na drożdżach. mały Henio już za kilka dni skończy dwa miesiące, a tak dojrzały wiek zobowiązuje... do pięknych uśmiechów! Choć Henryk ogromną część czasu nadal spędza na drzemkach, swoje zadowolenie z tego stanu wyraźnie sygnalizuje zadowolonym rodzicom uroczymi minkami. Zobaczcie sami!

Od dwóch miesięcy Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan prowadzą zupełnie inne życie od tego, do którego byli przyzwyczajeni. Na początku czerwca para powitała na świecie upragnionego syna i dziś ich dotychczasowe obowiązki zeszły na dalszy plan na rzecz opieki nad małym Heniem. Obserwowanie, jak maluch rośnie z dnia na dzień daje im wiele przyjemności, a sama Małgosia chętnie dzieli się tymi pięknymi momentami ze swoimi fanami.

Nic w tym dziwnego - wielbiciele Małgorzaty Rozenek-Majdan od bardzo dawna kibicowali jej, jeszcze w jej walce o zajście w ciążę. Teraz ona sama odwdzięcza im się, dzieląc się szczęśliwymi chwilami z synem i głośno walcząc o prawo kobiet do in vitro.

>> Małgorzata Rozenek-Majdan wraca do walki o in vitro! "Każdy ma prawo do szczęścia"

Uśmiechnięty Henio z mamą

Małgosia już wiele razy zachwycała fanów, dodając zdjęcia z poranków z synkiem. To najnowsze jest jednak wyjątkowe, bo możemy zobaczyć na nim uśmiech malca! A biorąc pod uwagę, że Henio lada chwila skończy dwa miesiące, możemy spodziewać się coraz więcej fotek Henia z uśmiechem witającego rano mamę :)

Poranne przytulaski 🤱❤️☀️

- napisała pod zdjęciami mama.

Na dodanie komentarza skusił się też dumny tata, Radosław Majdan.

Mój Synuś💙jaki wpatrzony w Mamusie😍😘

- czytamy.

Zobaczcie te urocze zdjęcia!

NAJNOWSZE