Małgorzata Rozenek-Majdan OSTRZEGA fanów przed producentem środka na odchudzanie!

2020-07-30 20:41 nk
Małgorzata Rozenek-Majdan
Autor: WBF

Małgorzata Rozenek-Majdan odniosła się na Instagramie do internetowej reklamy środka odchudzającego ze swoim udziałem. Celebrytka przestrzega fanki, by nie kupowały tego specyfiku, bo może być szkodliwy dla zdrowia!

Małgorzata Rozenek-Majdan urodziła trzeciego syna 10 czerwca 2020. Jak sama przyznała, po porodzie pozostało jej 12 nadprogramowych kilogramów, jednak od razu zakładała, że z pozbywaniem się ich nie zamierza się spieszyć.

Celebrytka przeczekała okres połogu, po czym zabrała się za odzyskiwanie figury. Nie kryje się przy tym, że w drodze do osiągnięcia tego celu pomagają jej nie tylko dieta i treningi, ale i zabiegi w gabinecie medycyny estetycznej.

Małgorzata Rozenek w reklamie środka na odchudzanie?

Ostatnio w sieci można było znaleźć reklamy środka odchudzającego z udziałem Małgorzaty Rozenek-Majdan. Materiały promocyjne były rozpowszechniane jako fake news, jakoby celebrytka została pozwana do sądu za ujawnienie prawdy na temat swojego sposobu na tracenie kilogramów. Artykułowi towarzyszyło zdjęcie Małgosi Rozenek-Majdan i wywiad, jakiego gwiazda rzekomo udzieliła.

Żona Radka Majdana postanowiła ostrzec swoje fanki przed producentem specyfiku. Poinformowała też, że podjęła już kroki prawne w tej sprawie.

Ważne‼️‼️‼️ W sieci pojawiły się „reklamy” niby cudownego środka na odchudzanie. Jakichś kropel. Użyto mojego wizerunku, sfałszowano zdjęcia mojego profilu czy wywiad, którego oczywiście nie udzieliłam. Sprawa jest poważna, bo ten specyfik jest podejrzewany o bardzo szkodliwy wpływ na zdrowie.
NIE KUPUJCIE GO‼️ ‼️
Nie ma innej drogi do uzyskania wymarzonej sylwetki niż: ruch i zdrowa, zbilansowana dieta, No i czasami niektóre zabiegi 😉😜 sprawa ta została już zgłoszona odpowiednim służbom a moi prawnicy już nad nią pracują. NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ ‼️‼️‼️Wasze zdrowie jest najważniejsze ‼️‼️

- napisała Małgorzata Rozenek-Majdan na Instagramie.

Wcześniej podobne "reklamy" pojawiały się z wykorzystaniem nazwiska i zdjęcia Ewy Chodakowskiej, która też dzięki kropelkom miała rzekomo odzyskać figurę po ciąży! ;)

Nie dawajcie się nabierać!

Małgorzata Rozenek urodziła trzeciego syna

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE