Będzie luksusowo!

Tak Rutkowscy będą spędzać lato. "Junior będzie miał bardzo bogate wakacje"

2024-06-25 16:04

Rozpoczęło się już kalendarzowe i astronomiczne lato, uczniowie zakończyli pełen wyzwań rok szkolny, zatem czas pomyśleć o wypoczynku i relaksie. Krzysztof Rutkowski nie ukrywa, że jego syn znakomicie radzi sobie w szkole. Z tego też powodu, w ramach nagrody za trud włożony w naukę zamierzają zabrać Krzysia Juniora na niezapomniane wakacje.

Rodzina Rutkowskich ma za sobą bardzo intensywny rok. W maju Maja i Krzysztof ponownie ślubowali sobie wieczną miłość, tym razem w kościele. Urządzili również wystawne przyjęcie. Dzień później syn pary Krzyś Junior przystąpił do sakramentu Pierwszej Komunii Świętej. Chłopiec mógł liczyć na drogie i luksusowe prezenty. Wielkie poruszenie wzbudziło podarowane mu przez rodziców sportowe BMW. Po zakończeniu roku szkolnego Rutkowscy zamierzają wybrać się na zasłużony odpoczynek. Słynny detektyw, który ponad dziesięć lat temu z powodów kłopotów z prawem stracił licencję, w wywiadzie dla "Faktu" przyznał, że jest bardzo dumny z syna, który znakomicie radzi sobie w szkole.

Krzysztof Rutkowski nie może opędzić się od wielbicielek. Ujawnił treść listów od kobiet

Rutkowscy wybierają się na luksusowe wakacje. Nie mają zamiaru oszczędzać

Jeśli wierzyć słowom znanego w całej Polsce detektywa, Krzyś Junior nie tylko dobrze sobie radzi w szkole, ale jest wręcz "prymusem". Rodzice postanowili zatem nagrodzić go za rok nauki i wspólnie wybiorą się na wakacje. Rutkowscy znani są do zamiłowania do luksusu, nie inaczej będzie również w przypadku ich wakacji. Jak wyjawił w wywiadzie Krzysztof Rutkowski, wakacje spędzą za granicą i nie zamierzają na nich oszczędzać.

Myślę, że Junior będzie miał bardzo bogate wakacje. To będzie dla niego czas odpoczynku i podziękowanie za super wyniki w szkole. Mamy dom w Grecji pod Atenami, a także w pięknej turystycznej miejscowości, takim greckim Sopocie. Będziemy spędzali część wakacji w mieście, część nad morzem. Niewykluczone, że zwieńczeniem wakacji Juniora będzie wylot do Tajlandii, gdzie kupujemy nieruchomości - wyznał w rozmowie z "Faktem" detektyw.

Listen on Spreaker.