Tak mieszkają Meghan Markle i książę Harry! Ich nowy dom to bajeczna willa

2020-08-14 13:03

Meghan Markle i książę Harry przez wiele miesięcy szukali dla siebie idealnego domu. Para początkowo planowała zamieszkać w Kanadzie, jednak po kilku miesiącach Meghan wyraźnie zatęskniła za rodzinnym Los Angeles. Po kilku miesiącach mieszkania w LA książęta przenieśli się do swojego nowego domu w Santa Barbara. Co za posiadłość!

Meghan Markle i książę Harry w końcu trafili na swoje. I trzeba przyznać, że rozmachem posiadłości, jaką wybrali na swój nowy dom, zaskoczyli nawet najwierniejszych fanów! Gdy bowiem Sussexowie oficjalnie zostali małżeństwem, zamieszkali w "skromnym" Frogmore Cottage - para wyprowadziła się z Kensington Palace, potrzebując podobno więcej spokoju i bardziej domowej atmosfery. Czy domową atmosferę można odnaleźć na 1600 metrach kwadratowych ich nowego domu w Santa Barbara?

Wiadomo, że książę Harry i jego żona od dłuższego czasu rozglądali się za idealnym domem dla siebie i swojego syna. W trakcie poszukiwań mieszkali w willi aktora Tylera Perry'ego, z którego gościnności korzystali w Los Angeles przez kilka miesięcy. Teraz para wybrała jednak życie pod miastem i wprowadziła się do posiadłości położonej w Montecito, około 144 kilometry od LA.

Sonda
Myślisz, że Meghan wróci do gry?

Oto nowy dom Meghan Markle i księcia Harry'ego

Jak już donosiliśmy na Hotplota.pl, za swój nowy dom Meghan Markle i książę Harry zapłacili około 14 milionów dolarów. Para cieszy się takimi udogodnieniami jak biblioteką, sauną suchą i mokrą, siłownią, pokojem gier, piwnicą z winami, garażem na pięć samochodów, własnym kortem tenisowym, salą teatralną, domkiem herbacianym i oczywiście otwartym basenem, który w deszczowym, londyńskim klimacie nie miałby racji bytu.

Na nowych zdjęciach, które trafiły do sieci, możemy z bliska przyjrzeć się wnętrzom willi kupionej przez Sussexów. Trzeba przyznać, że tych luksusów mogą pozazdrościć im inni członkowie brytyjskiej monarchii.

Zobaczcie zdjęcia! Wy też macie wrażenie, że książę Harry będzie się tu czuł jak na wiecznych wakacjach? :)