Tak książę Harry żartował po narodzinach księcia George'a. Teraz wciąż mu do śmiechu?

2019-12-10 18:59 kp
Książę Harry i Meghan Markle
Autor: TOBY MELVILLE/AFP/East News

Gdy książę William po raz pierwszy został ojcem, książę Harry był myślami bardzo daleko od jakichkolwiek kwestii związanych z zakładaniem rodziny. Młodszy brat księcia Cambridge od zawsze lubił jednak dzieci i nie krył radości spowodowanej faktem zostania wujkiem. Ciekawe czy dziś, gdy sam jest tatą, żartuje tak, jak zrobił to wtedy?

Zanim książę Harry związał się z Meghan Markle, cieszył się świetnym kontaktem z księciem Williamem i Kate Middleton. Książęca para i ich młodszy krewny mieszkali pod jednym dachem w Kensington Palace i chętnie działali razem na polach charytatywnym i społecznym. Dopiero, gdy Harry wziął ślub, jego drogi z Cambridge'ami gwałtownie się rozeszły.

Ponieważ książę Harry uwielbia dzieci, z wielką radością przyjął pod koniec 2012 roku informację o pierwszej ciąży Kate Middleton. Teraz wyszło na jaw, jak zażartował, gdy książę George przyszedł na świat! Zapewne dziś, gdy sam jest ojcem, nie wypowiedziałby tych słów... ;)

Książę Harry wycenia swoje usługi

W nowej książce zatytułowanej Harry: Conversations with the Prince autorka Angela Levin zdradziła, jak książę Harry skomentował narodziny małego George'a.

To fantastycznie mieć nowego członka rodziny. Mam nadzieję, że mój brat wie, jak wysoko wyceniam swoje usługi opiekuńcze!

- miał zażartować książę Harry.

Na szczęście Harry nie musiał wcielać się w rolę niani księcia George'a Gdy maluch miał 8 miesięcy, Kate Middleton i książę William zatrudnili Marię Borrallo, która od tamtego momentu nieprzerwanie pomaga im w opiece nad ich dziećmi.

>> Wiadomo, ile niań zajmuje się trojgiem dzieci Kate Middleton i księcia Williama! Szok!

NAJNOWSZE