Taconafide: SOMA 0,5 mg: Natalia Szroeder w zwrotce Quebonafide. Roksana też?

2018-04-13 12:15
Natalia Szroeder i Quebonafide
Autor: East News

Zwrotki Quebonafide na płycie SOMA 0,5 mg sporo mówią o jego życiu miłosnym. Czy Natalia Szroeder będzie zadowolona po przesłuchaniu płyty?

Związek Quebonafide z Natalią Szroeder wstrząsnął całą Polską. Na pozór para zupełnie do siebie nie pasuje. Quebonafide to raper o groźnym wizerunku, natomiast Natalia Szroeder sprawia wrażenie grzecznej dziewczynki. Najwyraźniej związek Quebonafide z Natalią Szroeder to coś poważnego. Dlaczego? Bo Natalia Szroeder pojawia się w zwrotce Quebonafide na płycie Taconafide, czyli Quebonafide i Taco Hemingwaya SOMA 0,5 mg.

Od kilku tygodni wszystkie media donoszą o związku Quebonafide z Natalią Szroeder. Na razie ani Quebonafide, ani Natalia Szroeder nie potwierdzili oficjalnie, że są parą. Jednak płyta SOMA 0,5 mg Taconafide, czyli Quebonafide i Taco Hemingwaya daje nam do zrozumienia, że związek Quebonafide z Natalią Szroeder to coś poważnego! Dlaczego? Bo Natalia Szroeder pojawia się na płycie SOMA 0,5 mg Taconafide, czyli Quebonafide i Taco Hemingwaya. W którym kawałku Quebonafide rapuje o Natalii Szroeder?

W piosence "Visa" Quebonafide mówi o Natalii Szroeder!

Pod łóżkiem miałem CKMa z Wojciechowską

Może przez to właśnie przeleciałem cały świat

By zrozumieć, że mam w głowie kosmos

Ty ją znowu tracisz dla mnie jestem Brad Pitt 7

Siedzę i przeglądam story od Natalii Szroeder

Rapował Quebonafide o Natalii Szroeder w kawałku "Visa".

To znaczy, że Quebonafide i Natalia Szroeder znają się od dawna. Pierwsze doniesienia o związku Quebonafide z Natalią Szroeder pojawiły się pod koniec kwietnia. Wtedy płyta SOMA 0,5 mg Taconafide, czyli Quebonafide i Taco Hemingwaya z pewnością była już gotowa. Zatem Quebonafide i Natalia Szroeder znają się dłużej, niż ktokolwiek przypuszczał.

>> Quebonafide i Natalia Szroeder: wytwórnia Queboafide będzie wydawać muzykę Szroeder?

Jak już zauważyliście w tekście piosenki "Visa", Natalia Szroeder to nie jedyna kobieta, która pojawia się w zwrotkach Quebonafide na płycie SOMA 0,5 mg.

Na płycie SOMA 0,5 mg Taconafide, czyli Quebonafide i Taco Hemingwaya pojawia się wiele wątków o kobietach.

Byłem jak Brutus wbiłem ci w plecy nóż

Mogliśmy razem iść przez piekło, razem przez czyściec, razem przez każdy raj

Więc powiedz mi, co we mnie pękło, że chciałem inne, że chciałem znów być sam

Puste życie odkąd nie mam już o kogo walczyć

Rapował Quebonafide w kawałku "Nóż".

Fani rapera domyślają się, że Quebonafide dedykował te zwrotki byłej dziewczynie.

Ciekawe jak czuje się Natalia Szroeder z myślą, że Quebonafide rapuje o byłej dziewczynie? Z tych wersów jasno wynika, że Quebonafide tęskni za byłą dziewczyną.

>> Quebonafide i Natalia Szroeder? A co się stało z jego byłą dziewczyną, Roksaną?

Z drugiej strony od czasu pisania tekstów na płytę SOMA 0,5 mg Taconafide, czyli Quebonafide i Taco Hemingwaya minęło sporo czasu. Może Quebonafide już zapomniał o byłej dziewczynie? A może jednak Natalia Szroeder ma powody do zazdrości?

 
Krzykacz 📸 @stolowaprzecieka Post udostępniony przez QUEBONAFIDE (@quebahombre)
NAJNOWSZE