Szymon Hołownia o podziale obowiązków w domu. "Od bycia ojcem urlopu nie ma"

2022-01-20 16:34 es
Szymon Hołownia
Autor: Mat. prasowe WSB Szczecin

Blisko tydzień temu Szymon Hołownia został ojcem. Na świat przyszła druga córka polityka. I chociaż wydawałoby się, że przy pierwszym dziecku nauczył się już wszystkiego, lekko nie jest. Na swoim Instagramie Szymon Hołownia opowiedział o podziale obowiązków w domu.

Szymon Holownia przez lata w duecie z Marcinem Prokopem prowadził show Mam talent. Jednak od pewnego czasu jest już nie celebrytą, a politykiem. Choć nie udało mu się wygrać wyścigu o fotel prezydenta, zgromadził pokaźne grono sympatyków.

Ci śledzą profil polityka w social mediach. Składając fanom świąteczne życzenia Szymon Hołownia i jego żona, Urszula, zdradzili, że spodziewają się dziecka.

Druga córka Szymona Hołowni jest już na świecie. Dziewczynka nazywa się Elżbieta Wanda. Polityk zdał relację z pierwszych dni w roli ojca dwójki dzieci.

ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2

Szymon Hołownia o podziale obowiązków w domu

Niespełna tydzień po przywitaniu córki na świat Szymon Hołownia musi "wrócić do fabryki". To jednak nie znaczy, że polityk będzie migał się od obowiązków we własnym domu.

Ale przecież znam swoją misję i zadania w naszym domowym podziale obowiązków. Nadal do mnie należy ogarnianie domu w znacznej części wymiarów (wyraźna preferencja: pranie, czynność znienawidzona: mycie podłóg), ogarnianie naszych psów, część zakupów, takie tam.

Napisał na Instagramie.

Z postu dowiadujemy się też, że to Szymon Hołownia kładzie spać starszą córkę - Marię. Czytając jej zawsze dwie książeczki. Choć różnica wieku między dziewczynkami nie jest duża, technika zdążyła znacznie ułatwić życie rodziców.

Jestem naprawdę szczerze zachwycony tym, jaki postęp dokonał się przez tych parę ostatnich lat w dziedzinie laktatorów, wyparzaczy do butelek, podgrzewaczy do tychże, czy koszy do pieluch. Jestem bliski wysłania kwiatów zwłaszcza temu, kto wymyślił te wyparzacze, i już nie trzeba latać z czajnikiem i parzyć palców wyciągając butelki z miski sto osiem razy na dobę…

Napisał świeżo upieczony tata.

Oryginalne imiona dzieci gwiazd

Pytanie 1 z 6
Kto nazwał dzieci: Poppy Honey, Daisy Boo, Petal Blossom Rainbow i Buddy Bear?

Zobacz też:

NAJNOWSZE