Szykuje się drugi "proces dekady"? Kasia Cichopek rozpoczęła wojnę z Marcinem Hakielem! "Miło nie będzie"

2022-06-03 13:57 NN
Kasia Cichopek idzie na wojnę z Marcinem Hakielem
Autor: Artur Zawadzki/REPORTER/ East News Kasia Cichopek idzie na wojnę z Marcinem Hakielem

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel byli niegdyś jedną z czołowych par polskiego show-biznesu, jednak ich związek należy już do przeszłości. W marcu tego roku celebryci ogłosili rozstanie zaznaczając przy tym, że nie chcą publicznego prania brudów. Sytuacja uległa jednak zmianie i wygląda na to, że nici z cichego rozwodu. Będzie prawdziwa wojna.

Kasia Cichopek wypowiada wojnę (prawie) byłemu mężowi? Najnowsze doniesienia wskazują na to, że aktorka wytoczyła ciężkie działa przeciwko Marcinowi Hakielowi, a ich rozwód będzie istną medialną burzą. Co już wiemy?

Kasia Cichopek idzie na wojnę z Marcinem Hakielem

Gdy w marcu ukazała się informacja o rozstaniu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela, wszystko wskazywało na to, że jedna z ulubionych (byłych już) par polskiego show-biznesu rozejdzie się z klasą i bez medialnego szamba. Celebryci zapewniali, że cenią sobie prywatność i nie chcą publicznego prania brudów. Po jakimś czasie Marcin Hakiel zaczął jednak udzielać kolejnych wywiadów, w których ujawniał zakulisowe informacje o rozpadzie ich małżeństwa. Pojawiły się nawet spekulacje o romansie Katarzyny Cichopek, co negatywnie odbiło się na jej wizerunku. Teraz gwiazda "M jak miłość" postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce.

Jak informuje Super Express, Kasia Cichopek zmieniła prawnika, który ma ją reprezentować podczas rozprawy rozwodowej. Ma on ponoć słynąć z bycia bezlitosnym i niezwykle skutecznym. To śmiałe posunięcie wzbudziło podejrzenia, że aktorka szykuje się do ostrej walki, nie ugodowego załatwienia sprawy. O co jednak będą walczyć? Sugeruje się, że nie chodzi tu o opiekę nad dziećmi, a raczej... podział majątku.

ZOBACZ TAKŻE: Shakira i Pique się rozstali?! Piłkarz miał zdradzić słynną piosenkarkę

Osoba z bliskiego otoczenia Kasi Cichopek i Marcina Hakiela udzieliła krótkiego wywiadu dla SE, w którym zdradziła, że proces, który ruszy już 25 sierpnia 2022 roku, nie będzie należał do przyjemnych.

Prawnik Kasi jest ostry i już dał to odczuć. Niestety, Marcin nie wie, jaki cel ma Kaśka, co chce osiągnąć przez tę nagłą zmianę prawnika. Stara się tym nie przejmować. Ale raczej miło nie będzie - ujawnia źródło Super Expressu. 

Ile jest prawdy w tych rewelacjach? Tego nie wiemy. Kasia Cichopek nie udzieliła dotąd komentarza w tej sprawie, zatem na szczegółowe informacje przyjdzie nam jeszcze poczekać. Fani celebrytów z pewnością jednak szykują się już na polską wersję Amber Heard i Johnny'ego Deppa

ZOBACZ TAKŻE: Radosław Majdan nazwał żonę "grubaskiem". Małgorzata Rozenek przekazuje złą wiadomość

Sonda
Interesujesz się życiem miłosnym celebrytów?
Te gwiazdy POMNIEJSZYŁY sobie BIUST [Doda, Krupa, Woźniak-Starak] | ESKA XD - Hotplota #52
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE