Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

i

Autor: AKPA / Screen/Instagram/@m_rozenek Małgorzata Rozenek świętuje 44. urodziny

Radosław Majdan nazwał żonę "grubaskiem". Małgorzata Rozenek przekazuje złą wiadomość

2022-06-03 12:35

Radosław Majdan lubi rozpieszczać swoją ukochaną, dlatego przygotował dla Małgosi przepiękny tort i bukiety kwiatów. Małgosia pochwaliła się niespodzianką z internautami i przekazała wiadomość, która nie wszystkich ucieszy.

Radosław Majdan postanowił w najlepszym stylu uczcić urodziny Małgorzaty Rozenek, która 1 czerwca skończyła 44 lata. Radek zawsze wie jak dogodzić swojej żonie, a internautki rozpływają się w zachwytach nad jego dżentelmeńskim zachowaniem.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kuba Wojewódzki opowiedział o nocnej przejażdżce taksówką z Małgorzatą Rozenek. "Diabeł wcielony!"

Małgorzata Rozenek docenia ludzi, których ma wokół siebie

Małgorzata Rozenek mogła również przeczytać życzenia, które z tej wyjątkowej okazji przekazał jej mąż za pośrednictwem social mediów.

Mój kochany ,,Pyś” obchodzi dzisiaj urodziny. To był kolejny cudowny rok. Skarbie, jesteś wyjątkowa i taką pozostań, realizuj marzenia i plany, zadziwiaj, wzbudzaj szacunek, podziw, zazdrość i niezrozumienie… żyj naszym życiem i bądź szczęśliwa. Kochamy Cię bardzo. Wszystkiego najlepszego mój ,,Grubasku”.

Oprócz wspaniałych życzeń, w których żartobliwie nazwał ukochaną swoim „Grubaskiem”, Małgorzata dostała również przepiękne bukiety kwiatów, a także zdmuchnęła świeczkę z piętrowego tortu. Na swoim Instagramie pochwaliła się gestem Radosława i przekazała fanom ważną wiadomość.

W takie dni zdaję sobie sprawę, jak wielu mądrych, wartościowych i przede wszystkim życzliwych ludzi, mam wokół siebie. A teraz zła wiadomość - nie zamierzam się zmieniać.

Nie od dziś wiadomo, że Małgosia, oprócz przyjaciół i przychylnych osób, ma grono przeciwników, którzy nie pałają do niej sympatią. Małgosia jednak nie przejmuje się opiniami innych i robi swoje, ponieważ zbyt długo pracowała na swój sukces, aby teraz brać do siebie negatywne komentarze, które często dotyczą jej przesadnego upiększania się, korzystania z zabiegów medycyny estetycznej czy udziału w filmie Patryka Vegi „Miłość, seks & pandemia”, gdzie zagrała w bardzo odważnych, rozbieranych scenach.

Małgorzata Rozenek-Majdan dosadnie o swojej matce: "Krytykuje wszystko"