Katarzyna Cichopek

i

Autor: WBF

Katarzyna Cichopek odcina się od fanów po fali hejtu

2022-04-25 10:49

Rozwodu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela ciąg dalszy. Podczas gdy Cichopek szalała na rajskich wakacjach, Hakiel udał się do Aleksandry Kwaśniewskiej, której udzielił szczerego wywiadu na temat tego, jak radzi sobie z rozstaniem. Choć byli małżonkowie mieli nie mówić publiczności niczego więcej niż to, że się rozchodzą, tak tancerz zasugerował, co mogło być powodem rozstania. Po słowach, które padły Cichopek musiała zmierzyć się z reakcją rozwścieczonych fanów.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel byli ze sobą 17 lat. Tworzyli idealną wręcz parę, jednak razem z wieścią o ich rozwodzie, na jaw wyszło, że wszystko było tylko pozorem. Ex-małżonkowie razem zdecydowali, że nie będą publicznie opowiadać o tym, co między nimi się zadziało. Z umowy nieco wyłamywał się Marcin Hakiel organizując co chwila instagramowe Q&A, gdzie opowiadał o swojej nowej rzeczywistości bez żony u boku. Gdy Katarzyna Cichopek wybrała się na rajskie wakacje, co skrupulatnie relacjonowała na swoich social mediach, jej były partner odwiedził studio TVN Style, gdzie udzielił wylewnego wywiadu Aleksandrze Kwaśniewskiej.

ESKA XD #047 | FAME MMA 14, EUROWIZJA, MATURA, LEWITUJĄCE SAMOCHODY

Choć Hakiel o swojej byłej żonie mówił z szacunkiem i nie powiedział bezpośrednio o powodzie rozpadu tej relacji, to dość jasno zasugerował, co mogło być powodem podjęcia decyzji o rozwodzie.

Nie chciałbym prać brudów, chyba najtrudniejszy moment był taki, że moja była partnerka od jakiegoś czasu prosiła o więcej wolności, przestrzeni. Ja jej to dałem, a pewnego dnia okazało się, że ta wolność ma imię - wyznał Hakiel.

Po tym wyznaniu tancerz otrzymał ogromną ilość wsparcia od zatroskanych fanów. Co z kolei z Katarzyną Cichopek? Tu sprawy mają się chyba mniej przyjemnie, bo aktorka musiała zmierzyć się z falą hejtu, którą wywali na nią rządni sprawiedliwości obserwatorzy. Nie dała się wciągnąć w zbędne dyskusje, ale na nieprzyjemne komentarze również sobie nie pozwoliła. Zablokowała w końcu możliwość komentowania pod swoimi zdjęciami na Instagramie.

Sonda
Cichopek i Hakiel powinni upublicznić przyczynę rozstania?