Szybcy i wściekli 9: John Cena i Vin Diesel

i

Autor: SplashNews.com/East News, Rex Features/East News

Szybcy i wściekli 9: John Cena bratem Dominika. Vin Diesel tłumaczy, dlaczego właśnie on

2021-06-24 12:05

Do polskich kin trafia długo wyczekiwany film "Szybcy i wściekli 9". Obok dobrze już znanych aktorów filmowej serii "Fast and Furious" na ekranie pojawi się John Cena, który występuje w roli brata Dominica Toretto, Jacoba. Dlaczego producenci wybrali właśnie jego? Ostateczną decyzję o zatrudnieniu Ceny do roli swojego filmowego brata podjął Vin Diesel. Aktor tłumaczy, dlaczego wybór padł właśnie na Johna Cenę. Zobaczcie wywiad z Vinem i sprawdźcie, co z obsadzeniem roli brata Dominika ma wspólnego jego zmarły tragicznie przyjaciel, Paul Walker.

Już w piątek 25 czerwca do polskich kin trafi dziewiąta już część filmowej serii "Szybcy i wściekli". W filmie "F9" (w polskich kinach po prostu jako "Szybcy i wściekli 9") pojawi się postać brata-bliźniaka Dominika Toretto. W rolę Jacoba Toretto wcieli się John Cena.

Dlaczego właśnie on?

Tuż przed premierą filmu "Szybcy i wściekli 9" Vin Diesel udzielił wywiadu, w którym opowiada o swojej najnowszej produkcji. Jednym z ważniejszych wątków rozmowy jest właśnie obsadzenie Johna Ceny w roli Jacoba. Vin Diesel wierzy, że 44-letniego wrestlera i aktora podesłał mu sam Paul Walker...

"Mojego bliźniaka mógłby zagrać KAŻDY"

Czy John Cena i Vin Diesel są do siebie podobni? Absolutnie nie, ale zdaniem tego drugiego, nie ma to żadnego znaczenia.

Jak wiadomo, jestem wielokulturowy. Moim bratem mógłby zostać KTOKOLWIEK. Gdybyś poznał mojego prawdziwego brata-bliźniaka, zrozumiałbyś, że naprawdę KAŻDY mógłby zostać moim filmowym bliźniakiem

Rozpoznaj auta z serii filmów „Szybcy i wściekli”

Pytanie 1 z 15
W pierwszym filmie „Szybcy i wściekli” z 2001 roku Brian O’Connor jeździł samochodem:

- śmieje się Vin Diesel, dając wyraźnie do zrozumienia, że przy obsadzaniu roli Jacoba wygląd fizyczny nie miał absolutnie żadnego znaczenia.

Co więc zdecydowało?

Vin Diesel wyznał, że szukając odpowiedniego aktora do roli swojego brata zaczął odczuwać spory niepokój. 

To postać, która ma w filmie tyle do zrobienia...

Jak NAPRAWDĘ nazywają się Vin Diesel, Natalie Portman i inne gwiazdy? Sprawdź!

- wyjaśnia Vin Diesel.

Ostatecznie wybór padł na Johna Cenę, aktora, którego Vin uwielbia od dawna - podobnie, jak jego córka. Wciąż pozostawała jednak obawa, że John Cena jest zbyt "śmieszkowaty" do tak złożonej roli. 

Po długich i szczerych rozmowach Vin Diesel nabrał jednak pewności, że John Cena to postać stworzona do roli jego bliźniaka. Mało tego! Aktor jest przekonany, że Johna podesłał mu sam Paul Walker...

Zobaczcie, co dokładnie mówi Vin Diesel o obsadzeniu roli swojego brata w "Szybkich i wściekłych 9". Wideo z wywiadem ze współproducentem "F9" i jego największą gwiazdą, znajdziecie powyżej.

Szybcy i wściekli 9: John Cena w roli brata Dominika! Vin Diesel tłumaczy, dlaczego właśnie on