Szybcy i wściekli 9. Córka Paula Walkera, Meadow zachwyciła na premierze! [ZDJĘCIA]

2021-06-21 11:24 mm
Córka Paula Walkera, Meadow Walker na premierze Szybcy i Wściekli 9
Autor: Rex Features/East News, CHRIS DELMAS/AFP/East News, 0000001/Reporter

Za nami premiera dziewiątej już części filmowej serii Fast and Furious. Na uroczystym pokazie filmu "Szybcy i wściekli 9" oprócz obsady produkcji pojawiła się również córka zmarłego tragicznie aktora filmu, Paula Walkera. Meadow Walker ma dziś już 22 lata i wyrosła na przepiękną kobietę. Nic dziwnego, że uwaga fotoreporterów na premierze "F9" skupiła się właśnie na niej! Zobaczcie, jak wygląda dziś córka Pablo!

Momentami aż trudno uwierzyć, jak szybko mija czas. Od premiery pierwszej części serii "Szybcy i wściekli" minęło już 20 lat! Równie trudno pogodzić się z tym, że od ponad 7 lat nie ma z nami jednej z największych gwiazd "Fast and Furious". Paul Walker zginął w tragicznym wypadku samochodowym 30 listopada 2013 roku. Aktor osierocił córkę, Meadow, która na krótko przed śmiercią ojca skończyła 15 lat.

Dziś Meadow Walker ma 22 lata i jest naprawdę piękną kobietą. Do sieci trafiły zdjęcia z premiery filmu "Szybcy i wściekli 9", którą córka Paula Walkera uświetniła swoją obecnością. Uroczysty pokaz "F9" odbył się w miniony piątek w Los Angeles.

Meadow Walker na premierze "Szybcy i wściekli 9"

Od śmierci Paula Walkera jest już tradycją, że obsada i produkcja "Fast and Furious" dba o odpowiednie uczczenie zmarłego tragicznie przyjaciela przy każdej możliwej okazji. Wspomnień "Pablo" nie mogło zabraknąć także na premierze "F9". Dodatkowo uroczysty pokaz w Los Angeles uświetniła córka Paula Walkera, Meadow Walker. I to właśnie ona skradła piątkowe show.

Zobaczcie zdjęcia 22-letniej dziś córki Paula Walkera!

Matką Meadow Rain Walker jest Rebecca Soteros, dawna dziewczyna Paula Walkera. Jej ojcem chrzestnym zaś jest dobrze wszystkim znany i uwielbiany przez widzów "Szybkich i wściekłych" Vin Diesel, najbliższy przyjaciel zmarłego tragicznie aktora.

Sonda
Najlepsza część "Szybkich i wściekłych" to...
ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW
NAJNOWSZE