Demi Lovato

i

Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Szokujące wyznanie Demi Lovato o narkotykach. „Czasami ratowały mi życie”

2021-03-10 15:00

Demi Lovato w 2018 roku przedawkowała narkotyki w wyniku czego trafiła do szpitala. Cała sytuacja była ogromnym szokiem dla fanów piosenkarki, bo wówczas od dawna deklarowała swoją trzeźwość w tej kwestii. Lovato na temat swojej przeszłości chętnie zabiera głos. Również tym razem. Jej najnowsze wyznanie jest mega szokujące.

Demi Lovato od wielu lat chwaliła się wygraną walką z uzależnieniami. Niestety w 2019 roku uległa pokusom i przedawkowała narkotyki. Trafiła do szpitala. Później przepraszała fanów i przyznała się do słabości. Teraz Demi ponownie wraca do tematu, tym razem zupełnie inaczej niż zazwyczaj.

Piosenkarka wcześniej na każdy kroku podkreślała jak bardzo uzależnienie od substancji odurzających zniszczyło jej życie i jak trudna jest walka z nałogiem. Teraz zaskakuje fanów swoją najnowszą wypowiedzią. Twierdzi, że zdarzało się, że narkotyki ratowały jej życie!

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

– mówiła.

Jak dobrze znasz Demi Lovato?

Pytanie 1 z 7
W którym roku urodziła się Demi Lovato?

Teraz 28-letnia gwiazda dzięki terapii i leczeniu zna inne metody na pokonanie lęków. Nie musi uciekać się do tak radykalnych metod.

Demi Lovato o narkotykach: czasami ratowały mi życie

Życie Demi Lovato nie rozpieszczało. Od lat gwiazda mierzy się z wieloma problemami na tle psychicznym. Teraz przyznała, że narkotyki wielokrotnie uratowały jej życie. Jak to możliwe?

W ten sam sposób, w jaki to prawie mnie zabiło, czasami ratowały mi życie, ponieważ były chwile, kiedy miałam do czynienia z myślami samobójczymi. Zwracałam się do tych mechanizmów radzenia sobie, ponieważ naprawdę odczuwałam tak wielki ból. Nie chciałam umrzeć, ale nie wiedziała też co innego mogę robić.