Syn Meghan Markle i księcia Harry'ego MÓWI! Archie zna już kilka słów!

2020-06-06 17:00 KP
Książę Harry, Meghan Markle i Archie
Autor: Toby Melville/Press Association/East News

Wraz z wyprowadzką z Londynu książę Harry i Meghan Markle postanowili zachować dla siebie życie rodzinne, zwłaszcza jeśli chodzi o ich syna. Jeszcze jako członkowie monarchii Sussexowie sprzeciwiali się tradycjom, takim jak pokazanie dziecka tuż po narodzinach czy publiczne ogłoszenie jego chrzestnych. Na szczęście fani mogą liczyć na informatorów amerykańskich mediów.

Wraz z pojawieniem się na świecie Archiego Meghan Markle i książę Harry upewnili się w tym, że marzą o zwyczajnym życiu dla siebie i swojego syna. Po długich przemyśleniach Sussexowie w styczniu tego roku ogłosili więc, że "wypisują się" z rodziny królewskiej i przenoszą do Kanady. Dziś para mieszka już w Los Angeles, gdzie Meghan czuje się jak w domu. W znacznie trudniejszej sytuacji znalazł się jednak jej mąż.

Para robi jednak wszystko, by nie przejmować się trudnościami i cieszyć swoją obecnością. Oczywiście oczkiem w głowie Meghan Markle i księcia Harry'ego jest mały Archie. Książęta od początku nie ukrywali, że marzą o jak najzwyklejszym życiu dla chłopca - to właśnie dlatego para nie nadała mu książęcego tytułu.

Archie zaczął mówić

Teraz Meghan Markle i książę Harry mają powody do świętowania. Jak donosi informator serwisu Us Weekly, mały Archie zaczął mówić! Chłopiec podobno coraz chętniej bawi się też zabawkami - w końcu w maju skończył już roczek!

Mówi już kilka słów, jak: tata, mama, książka i pies. Uwielbia bawić się w chowanego i bawić się klockami.

- czytamy.

Warto przypomnieć, że w ubiegłym miesiącu Meghan Markle zrobiła fanom ogromną przyjemność, pokazując w dniu urodzin Archiego wideo, na którym czyta chłopcu bajkę. Zza kadru można było też usłyszeć księcia Harry'ego.

>> Meghan Markle czyta Archiemu bajkę [VIDEO], a Jennifer Garner rozpływa się z zachwytu

NAJNOWSZE