Syn Górniak mówi, że ojciec go okradł. Edyta wyznała, ile jest winien jej były mąż!

i

Autor: Piotr Kamionka/REPORTER / EAST NEWS Syn Górniak mówi, że ojciec go okradł. Edyta wyznała, ile jest winien jej były mąż!

SZOKUJĄCE

Syn Górniak mówi, że ojciec go okradł. Edyta wyznała, ile jest winien jej były mąż!

2023-09-28 10:40

Allan Krupa wywołał ogromne poruszenie. Stwierdził, że ojciec okradł zarówno go, jak i Edytę Górniak! Zarzuty wybrzmiały bardzo mocno, dlatego głos postanowiła zabrać sama diva polskiej sceny muzycznej. Ze zrozumieniem podeszła do słów swojego syna, a także ujawniła, o jaką kwotę konkretnie chodzi. Poznajcie szczegóły już teraz!

Allan Krupa idzie swoimi ścieżkami marząc o tym, by zrobić wielką karierę muzyczną, jak jego mama. Na co dzień gra w klubach, a także nagrywa utwory pod pseudonimem Enso. Mimo to bardziej jest znany jako syn Edyty Górniak niż artysta. Według internautów kojarzony jest również z zaskakujących, często nieprzemyślanych wypowiedzi. Niedawno wywołał sporą kontrowersję zdradzając jaka kwota zaspokoiłaby jego miesięczne potrzeby. Olbrzymią stawką zaszokował opinię publiczną. Później poszedł o krok dalej, twierdząc w rozmowie z Żurnalistą, że sporo pieniędzy zabrał mu jego ojciec. Padły konkretne zarzuty dotyczące nieuporządkowanych spraw finansowych. Powiedział również, że nie ma powodu, by szukać z Dariuszem Krupą relacji dopóki ten nie zwróci mu pieniędzy. Teraz Edyta Górniak ujawniła, o jaką kwotę chodzi!

Allan Krupa ujawnia, ile zarobił na muzyce

Edyta Górniak - ile pieniędzy stracił Allan Krupa?

Wyznanie Allana Krupy dotyczące "kradzieży", jakiej miał dopuścić się wobec niego jego ojciec zszokowało internautów. Głos w tej sprawie zabrała Edyta Górniak, która w rozmowie z Faktem powiedziała, iż dokładnie policzyła kwotę. Zdradziła, że kiedyś z prawnikiem siedziała, liczyła i stwierdzili, że mieszkanie Allana, studio nagraniowe, samochody, antyki, biżuteria, pamiątki emocjonalne, to jest łącznie około 11 milionów złotych. Powiedziała dokładnie:

Kiedyś z prawnikiem siedziałam i mieszkanie Allana, studio nagraniowe, samochody, antyki, biżuteria... już nie mówię o pamiątkach emocjonalnych, to jest łącznie ok. 11 mln zł, więc to jest spora kwota. Tak jak Allan powiedział w tym wywiadzie, gdyby były to małe pieniądze, to by nawet o tym nie mówiła

- czytamy na stronie internetowej Fakt. Gwiazda muzycznej sceny rozumie swojego syna, że nie chce mieć kontaktu ze swoim ojcem. W rozmowie z tą samą redakcją wyjaśniła również, że ich relacja jest zamkniętym rozdziałem i nie będzie nakłaniać Allana na spotkanie z Dariuszem Krupą. Żałuje jednak, że jej syn nigdy nie miał ojca, kiedy go potrzebował.