Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski świętują roczek córki! Urocza rodzinna fotka

2021-01-14 13:15 kp
Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski
Autor: WBF

Choć Jan Dąbrowski Sylwia Przybysz mają za sobą wiele szalonych przygód, zapewne oboje zgodnie przyznaliby, że to ostatni rok był najbardziej niezwykłym w ich życiu. Dokładnie rok temu para przywitała na świecie swoją córkę i od tamtego czasu całkowicie straciła dla niej głowę. Jak influencerzy świętują jej roczek?

Wydawałoby się, że Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski dopiero co zostali rodzicami, a tymczasem para już od roku cieszy się swoją córeczką. 14 stycznia 2020 roku na świat przyszła Pola, która natychmiast zawładnęła sercami młodych rodziców. Przez ostatni rok fani mogli regularnie podziwiać dziewczynkę na Instagramie Jana Dąbrowskiego, który bardzo chętnie dzieli się z internautami urokami rodzicielstwa.

Gdy Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz zostali rodzicami, wiele osób zastanawiało się, jak młodzi poradzą sobie w nowej roli. Okazało się, że obawy były całkowicie bezpodstawne - Jan i Sylwia nie tylko nie maja problemów w opiece nad córką, ale przede wszystkim daje im to mnóstwo radości. Wystarczy tylko spojrzeć na ich najlepsze zdjęcia z ubiegłego roku. Foty z córką wygrywają!

Mike Tyson, Nicolas Cage - te gwiazdy straciły majątek | ESKA XD - Hotplota #14

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski świętują roczek córki

Teraz Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz świętują 1. urodziny swojej córeczki. Pola zrobiła im niezwykłą niespodziankę - dzień przed urodzinami zrobiła swoje pierwsze kroki, co szczęśliwa mama pokazywała fanom na Insta Story.

Jan Dąbrowski tymczasem z okazji roczku Poli udostępnił na swoim profilu urocze zdjęcie całej rodzinki sprzed miesięcy.

Dzisiaj urodziny tego skrzata w środku 💕 Rok temu stałem się najszczęśliwszym człowiekiem na Ziemi 💕

- napisał.

Zobaczcie urodzinową fotkę!

NAJNOWSZE