Sylwia Bomba

i

Autor: AKPA Sylwia Bomba mówi o nowym partnerze

Sylwia Bomba pochwaliła się nowym partnerem. Nie przeszkadza im różnica wieku

2022-06-20 14:03

Serce Sylwii Bomby znowu jest zajęte! Gwiazda Gogglebox wyznała, że od jakiegoś czasu spotyka się z młodszym od siebie mężczyzną. To duża odmiania biorąc pod uwagę fakt, że poprzedni partner był od niej starszy o 14 lat. Czy to początek poważnej relacji?

Sylwia Bomba utrzymuje w tajemnicy szczegóły swojego życia prywatnego, jednak teraz postanowiła uchylić rąbka tajemnicy fanom, którzy co rusz wypytują gwiazdę o jej miłosne podboje. Zobacz, co powiedziała celebrytka na temat nowej relacji z mężczyzna, który skradł jej serce.

W życiu Sylwii Bomby pojawił się nowy mężczyzna

Sylwia Bomba to 34-letnia gwiazda, która zasłynęła dzięki programowi "Gogglebox. Przed telewizorem", emitowanym przez telewizję TTV. Od tamtej pory jej popularność rośnie, a na swoim Instagraie może pochwalić się sporą publicznością - obserwuje ją prawie 800 tysięcy użytkowników.

Sylwia wrzuciła na InstaStory serię pytań i odpowiedzi, którymi wymieniła się z użytkownikami. Z sekcji Q&A można było się dowiedzieć się trochę na temat jej życia uczuciowego.

Spotykasz się z kimś aktualnie? Też będzie starszy jak ojciec Antosi? - zapytał jeden z internautów.

Sylwia wyznała, że od jakiegoś czasu spotyka się młodszym od siebie mężczyzną, a różnica wieku nie ma dla nich większego znaczenia.

Tak, spotykam się z kimś. Co do wieku, to wiek nie ma dla mnie znaczenia. Obojętne mi, czy ktoś jest młodszy czy starszy, jeśli jest porozumienie. Mężczyzna, z którym się spotykam, jest młodszy ode mnie - napisała celebrytka.

Sylwia Bomba jest po nieudanym, wieloletnim związku z tatą jej córki Antosi, o którego zakończeniu poinformowała w zeszłym roku. Jakiś czas temu przyznała również, że umawiała się z mężczyznami poznanymi przez popularną aplikację randkową, jednak wszelkie próby stworzenia wartościowej relacji nie powiodły się. Miejmy nadzieję, że tym razem szczęście uśmiechnie się do Sylwii.

Sonda
Oglądasz 'Gogglebox. Przed telewizorem'?
#Goraca20 Radia ESKA – Numer 1. notowania z 17.06.2022