Sylwia Bomba łapie Oliwię Bieniuk za pupę! Przyjaciółki?

2021-09-15 19:02 es
Sylwia Bomba i Oliwia Bieniuk
Autor: WBF

Na parkiecie show Taniec z gwiazdami panuje ostra rywalizacja. Celebryci robią, co mogą, by wywalczyć sobie jak największą liczbę punktów. Jednak poza anteną uczestnicy umieją się dogadać i darzą się sympatią. A szczególnie już Sylwia Bomba i Oliwia Bieniuk. Na Instagram trafiło zdjęcie, które dużo mówi o ich bliskiej relacji!

Show Taniec z gwiazdami jest dobrze znane wszystkim widzom. Mimo kolejnych i kolejnych edycji wciąż wzbudza zainteresowanie. Tym razem wśród uczestników znalazły się między innymi córka Anny Przybylskiej - Oliwia Bieniuk oraz gwiazda Gogglebox. Przed telewizorem - Sylwia Bomba.

Na parkiecie panie ostro ze sobą rywalizują. Wszystkie gwiazdy dokładają starań, by wypaść jak najlepiej i wytańczyć sobie kryształową kulę.

Jednak w czasie treningów panuje przyjazna atmosfera. Zdaje się, że Sylwia Bomba i Oliwia Bieniuk są szczególnie blisko!

ESKA Live: Shanguy z ekskluzywnym koncertem na ESKA.pl!

Sylwia Bomba i Oliwia Bieniuk to nowe przyjaciółki?

Zdawałoby się, że w programie, gdzie rządzi rywalizacja, nie ma miejsca na przyjaźnie. Tymczasem najwyraźniej Sylwia Bomba i Oliwia Bieniuk bardzo się polubiły.

W ostatnim odcinku Sylwia Bomba zdobyła dwa punkty więcej niż Oliwia Bieniuk. To jednak nie przeszkadza im w serdecznych relacjach na treningu dzień później.

Na stories Sylwia Bomba opublikowała zdjęcie z Oliwią Bieniuk. Trzyma ją za pośladki!

To nowe BFF show-biznesu?

NAJNOWSZE