Sylwestrowa Moc Przebojów 2019: Sławomir, Szpak, Cleo czy Wiśniewski! Będzie się działo!

2019-12-14 16:00 DR
Gwiazdy Sylwestrowej Mocy Przebojów 2019!
Autor: mat. pras. / Polsat Gwiazdy Sylwestrowej Mocy Przebojów 2019!

Już tylko niespełna trzy tygodnie dzielą nas od najlepszej imprezy tego roku! 31 grudnia na Stadionie Śląskim zapanuje naprawdę gorąca atmosfera, a to za sprawą artystów, którzy wystąpią podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów! W tę wyjątkową ostatnią noc w roku Polsat gwarantuje doskonałą zabawę w rytm największych dyskotekowych przebojów tego roku. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Coraz większymi krokami zbliża się Sylwester 2019/2020. Już wkrótce powitamy Nowy Rok. Tę wyjątkową noc można spędzić na Śląsku lub przed telewizorami, oglądając sylwestrową imprezę Polsatu. 31 grudnia na Stadionie Śląskim będzie naprawdę gorąco. Na jednym z największych stadionów w Polsce zapanuje magiczna atmosfera. Młodość i świeżość wprowadzą na scenę przedstawiciele młodego pokolenia: muzyczne odkrycie roku Ronnie Ferrari i autorzy przeboju lata, czyli Daj to głośniej. Ich utwory pobiły wszelkie rekordy popularności. Piosenka „Ona by tak chciała” Ferrari zgromadziła w 4 miesiące od premiery ponad 94 miliony odsłon na Youtube. Z kolei hit lata 2019 pt. „Mama ostrzegała” już w kilka dni po premierze emitowany był w największych rozgłośniach radiowych w Polsce i zanotował dotąd prawie 84 miliony wyświetleń.

Kto jeszcze da sygnał do dobrej zabawy? Obok niekwestionowanego króla europejskich parkietów DJ-a Bobo i jego „Chihuahuy”, usłyszymy obecnie najbardziej znanego na świecie czeskiego muzyka Mikolasa Josefa i utwór „Acapella”. Jego występ na Eurowizji obejrzało 240 milionów. „Be My Lover” wykona La Bouche a Captain Jack – „Captain Jack”.

Aż chciałoby się rzec – jak impreza to tylko Sławomir. I rzeczywiście, na Stadionie Śląskim wokalista zaśpiewa kultową już „Miłość w Zakopanem”, której sukcesu zazdrościć mogą mu wszystkie młode gwiazdy internetu. W ciągu dwóch lat ten utwór może pochwalić się aż 240 milionami odsłon na Youtube, pomijając niezliczoną liczbę odtworzeń w pozostałych mediach. Michał Szpak wykona między innymi „Color Of Your Life”, ale też zaskoczy fenomenalnymi coverami oraz jak zwykle odlotowymi kreacjami. Z kolei Maciej Maleńczuk pożegna odchodzący rok „Ostatnią nocką”. Ozdobą sylwestrowej nocy stanie się Cleo, która zaprezentuje najważniejsze utwory w swojej karierze: „Za krokiem krok”, „Łowcy gwiazd” i „My Słowianie”. Będzie się działo za sprawą Piersi i ich tanecznej „Bałkanicy” a Ich Troje przypomni „A Wszystko To… (Bo Ciebie Kocham)”. Na sylwestrowej scenie zobaczymy i usłyszymy zespół Feel, Enej oraz Future Folk z emanującym zawsze promiennym uśmiechem wokalistą Staszkiem Karpielem – Bułecką. Każdy z artystów wykona też przeboje spoza swojego repertuaru. Jakie? Tego na razie nie zdradzimy, ale z pewnością warto być z Polsatem tego wieczoru! O dobry nastrój i taneczne hity zadbają również muzycy disco polo. Ślązacy Long&Junior, MiG, After Party, Defis, oraz Miły Pan.

Nie zabraknie również tanecznych emocji. W końcu podczas Sylwestra nie może może zabraknąć dzikich pląsów.

Podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów umiejętności taneczne zaprezentują dwie zwycięskie pary wyłonione w konkursie ogłoszonym w finałowym odcinku „Tańca z Gwiazdami”. Kandydaci  muszą nagrać filmik ze swoim tańcem do hitu Ronniego Ferrari „Ona by tak chciała” i przesłać go do 20 grudnia na adres konkurs@sylwestrowamocprzebojow.pl. Jury wybierze najlepsze filmiki a widzowie i internauci w głosowaniu na Facebooku zadecydują o tym, kto zatańczy na scenie.

Informują organizatorzy imprezy.

Nie macie planów na Sylwestra? Zostańcie w domu i włączcie Polsat! Z pewnością nie będziecie się nudzić!

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE