Camila Cabello i Shawn Mendes planują wspólnego Sylwestra w Toronto! Co będą robić?

2019-12-14 11:08 nk
Camila Cabello i Shawn Mendes
Autor: Invision/Invision/East News

Camila Cabello udzieliła wywiadu, w którym zdradziła swoje plany na Sylwestra! Piosenkarka spędzi ostatnią noc 2019 roku oczywiście w towarzystwie ukochanego! Camila i Shawn Mendes będą ponoć w tym czasie w Toronto, gdzie lecą na święta do rodziny artysty. Zostaną w Kanadzie także na Sylwka. Jakie mają plany?

Camila Cabello i Shawn Mendes to jedna z najgorętszych par przemysłu muzycznego. Podczas, gdy część fanów wciąż zastanawia się, czy tych dwoje naprawdę jest razem, czy tylko grają zakochanych pod publiczkę, inni po prostu cieszą się ich szczęściem. A to zdaje się wprost kwitnąć!

Camila Cabello wyjawiła ostatnio, że święta Bożego Narodzenia spędzi z ukochanym i jego rodziną w ojczyźnie Shawna, Kanadzie. 

Camila Cabello i Shawn Mendes: Jakie plany na Sylwestra?

W najnowszym wywiadzie dla jednej z amerykańskich stacji radiowych Camilla Cabello zdradziła, że zostanie z ukochanym Toronto aż do Nowego Roku. Co będą robić w Sylwestra?

Myślę, że po prostu spędzę czas z Shawnem. To znaczy nie myślę, tylko wiem!

- powiedziała Cabello. Co do tego, czy para zostanie w domu, czy wybierze się gdzieś na imprezę, Camila na razie nie ma takiej pewności.

Umm, prawdopodobnie wjdziemy. W sumie nie wiem. Kto wie, co się wydarzy.

- dodała.

Coś nam się zdaje, że po takim wyjawieniu planów para już nie będzie mogła liczyć na spokojnego Sylwka... Fani będą czyhać w całym Toronto! ;)

NAJNOWSZE