Natalia Oreiro

i

Autor: EN/PER/Capital Pictures/Capital Pictures/East News

Sylwester TVP: Natalia Oreiro świętuje w Zakopanem rocznicę ślubu! Kim jest jej mąż?

2019-12-30 21:01

Sylwester w Zakopanem uświetni w tym roku m.in. gwiazda serialu "Zbuntowany anioł", ulubienica polskich widzów, Natalia Oreiro. Sylwester TVP będzie dla niej wyjątkowym wydarzeniem nie tylko ze względu na tłumy widzów pod sceną i miliony przed telewizorami, ale także ze względów osobistych. Okazuje się, że właśnie w Sylwestra Natalia Oreiro świętuje swoją rocznicę ślubu!

W tym roku Sylwester z TVP uświetni m.in. urugwajska piękność, Natalia Oreiro. Gwiazda ta znana jest w Polsce przede wszystkim z popularnej telenoweli "Zbuntowany anioł", ale widzowie znad Wisły doceniają także talent wokalny Natalii Oreiro i to właśnie z jego pomocą aktorka witać będzie z Polakami nadchodzący Nowy Rok. 

Ze sceny w Zakopanem rozbrzmią słynne hity urugwajskiej piękności, z kultowym "Cambio Dolor" na czele.

Ale dla Natalii Oreiro Sylwester to nie tylko pożegnanie starego i przywitanie Nowego Roku. Ten dzień jest dla aktorki wyjątkowy także z innego powodu.
To właśnie z końcem roku Natalia Oreiro świętuje swoją rocznicę ślubu! Okazuje się, że jej związek małżeński osiągnął właśnie pełnoletność ;)

KIM JEST MĄŻ NATALII OREIRO?

Już 31 grudnia Natalia Oreiro wystąpi na scenie „Sylwestra Marzeń z Dwójką”. Tego dnia wokalistka będzie świętowała także 18. rocznicę ślubu z muzykiem Ricardo Mollo.

- powiedziała w jednym z wywiadów Natalia Oreiro.

Nie jesteśmy tylko mężem i żoną, ale także towarzyszami życia. Choć jestem kobietą pewną siebie, bywam naiwna i często boję się wszystkiego. Ricardo wierzy we mnie bardziej niż ktokolwiek i rozumie mnie jak nikt inny. W wielu kwestiach mamy podobne zdanie ale czasami dochodzi między nami do spięć. W większości przypadków z mojej winy

Mąż Natalii Oreiro jest muzykiem. Na co dzień Ricardo występuje jako wokalista i gitarzysta argentyńskiej formacji rockowej Divididos.

Natalia i Ricardo zaczęli się spotykać w 2000 roku. Po zaledwie pół roku para powiedziała sakramentalne „tak”. O ślubie nie wiedział nikt z ich bliskich, nawet rodzice.

Oreiro i Mollo pobrali się na pokładzie statku u wybrzeży brazylijskiej wyspy Fernando de Noronha. Ich świadkami byli urzędnik stanu cywilnego i marynarze, którzy uwiecznili wszystko na wideo.

Kilkanaście dni później, po powrocie do Buenos Aires, nowożeńcy zorganizowali kolację dla bliskich. O tym, że są już małżeństwem, pochwalili się wyświetlając film z ceremonii.

Kiedy świat obiegła informacja, że Oreiro - jedna z najgorętszych i najbardziej rozpoznawalnych gwiazd latynoskich na świecie poślubiła o 20 lat starszego muzyka, nie wróżono im zbyt długiej i szczęśliwej przyszłości. Jeśli wierzyć mediom, kryzys w ich związku pojawił się kilka lat temu, kiedy Natalia pracowała na planie serialu „Entre Canibales”, gdzie grała główną rolę. To właśnie tam piękna aktorka poznała aktora Benjamina Vicuna, z którym podobno miała romans. W jednym z późniejszych wywiadów Oreiro zdementowała te doniesienia mówiąc, że są nieprawdziwe i bardzo krzywdzące. Tuż po wyznaniu media przestały rozpisywać się na temat domniemanych romansów a nawet rzekomego rozwodu pary.

Od tamtej pory minęły niemal trzy lata. Para cały czas jest razem i już 31 grudnia 2019 roku będą obchodzić 18. rocznicę ślubu. Czy Oreiro i jej mąż pojawią się wspólnie na scenie „Sylwestra Marzeń z Dwójką” w Zakopanem, żeby wznieść toast z okazji jubileuszu? Przekonamy się w noc sylwestrową.

Sylwester TVP z Natalią Oreiro i plejadą innych znanych gwiazd transmitować będzie TVP2. „Sylwester Marzeń z Dwójką”, podobnie, jak Sylwester z Polsatem, startuje o godzinie 20:00.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE