Świeczki od Gwyneth Paltrow wybuchają?! „Świeca eksplodowała, jej kawałki latały wszędzie”

2021-01-19 14:00 AM
Gwyneth Paltrow
Autor: Everett Collection/East News

Pamiętacie słynne świece, które można kupić w sklepie internetowym Gwyneth Paltrow? Świece zachwalane są przez aktorkę i pachną… jej waginą! Niestety ci, którzy skusili się na zakup mogą mocno tego pożałować. W sieci pojawiła się historia kobiety, która przez produkt o mało co nie spaliła swojego domu...

Gwyneth Paltrow jakiś czas temu otworzyła sklep internetowy, który oferuje klientom nietypowe i dość kontrowersyjne produkty. Należą do nich np. świeczka o zapachu waginy czy orgazmu. Produkt wzbudził spore zamieszanie. Nikt nie przeszedł obok tego obojętnie. Jedni wyśmiewali pomysł gwiazdy a inni kupowali produkty. Ci, którzy wyruszyli na zakupy mogą teraz mocno tego żałować. Prawdopodobnie jeden z produktów oferowanych przez Gwyneth jest wadliwy.

ESKA XD #014

GWYNETH PALTROW SPRZEDAJE WADLIWE PRODUKTY?

Gwyneth Paltrow nie musiała długo czekać, aż jej świeczka o zapachu waginy obejdzie świat. Wiele osób z ciekawości zamawiało produkt. Niestety teraz zagraniczne media donoszą o wadliwym produkcie. Mało brakowało, a pewna kobieta zapalenie świeczki prawie przepłaciła zdrowiem a nawet życiem!

Jody Thompson, mieszkanka Londynu wadliwy produkt miała wygrać w internetowym quizie. Kiedy zapaliła świeczkę w swoim salonie, ta zaczęła wybuchać. Podobno wybuch był tak silny, że kawałki świeczki rozproszyły się po całym pokoju.

Świeca eksplodowała i dawała ogromne płomienie, a kawałki latały wszędzie. Nigdy nie widziałam czegoś takiego. Całość płonęła i była zbyt gorąca by to dotknąć. W pokoju panowało piekło.

– mówiła przerażona kobieta.

Na szczęście sytuacja została opanowana i nikomu nic się nie stało.

W końcu udało nam się to opanować i wyrzucić przez frontowe drzwi. To mogło spalić nasz dom. To było wtedy przerażające, ale patrząc wstecz bardzo zabawne. Świeczka o zapachu waginy od Gwyneth eksplodowała w moim salonie.

 – dodała.

Nie wiadomo, czy to jedyna taka sytuacja, jednak chcąc kupić świeczkę od Gwyneth Paltow trzeba być gotowym na wszystko! 😉 

NAJNOWSZE