Światowy Dzień Bezdomnych Zwierząt: 8 gwiazd, które adoptowały zwierzaka!

2020-04-04 16:19 nk
Zwierzaki gwiazd
Autor: Instagram.com

Z okazji Światowego Dnia Bezdomnych Zwierząt mamy dla Was galerię gwiazd, które kochają futrzaki i chętnie promują ratowanie tych, którym nie poszczęściło się w życiu! Adele, Joanna Krupa, Małgorzata Rozenek-Majdan, Ariana Grande... Kto jeszcze dał dom potrzebującemu zwierzakowi?

4 kwietnia 2020 to Światowy Dzień Zwierząt Bezdomnych. Wiedzieliście o istnieniu takiego święta? To dobra okazja, by spojrzeć z należytym szacunkiem na ludzi, którzy decydują się pomagać i dawać domy futrzakom w potrzebie. Bezdomność zwierzaków to poważny problem schroniska są przepełnione, a po ulicach i lasach na całym świecie błąkają się miliony brudnych i głodnych stworzeń, które przecież same nie są w stanie o siebie zadbać. To człowiek - przez nieodpowiedzialne rozmnażanie i nieprzemyślane kupowanie, a potem porzucanie zwierząt - przyczynia się do ich krzywdy. Na szczęście jest bardzo wiele osób, które pomagają im znaleźć bezpieczne schronienie, a nawet im je dają!

Gwiazdy, które adoptują

Choć większość gwiazd może pochwalić się niemałym majątkiem, wiele z nich pamięta o tym, że zwierze to niekoniecznie modny i super drogi gadżet, który trzeba mieć, by móc przyszpanować na Instagramie.

Powiedzmy sobie szczerze, celebryci kochają wydawać pieniądze na głupoty...

Na szczęście wiele sław zamiast kupować rasowe koty i psy za miliony monet, daje swoim fanom dobry przykład i adoptuje te, które potrzebują domu.

Adele, Joanna Krupa, Miley Cyrus, Małgorzata Rozenek-Majdan, Ariana Grande, Dawid Kwiatkowski, Agnieszka Woźniak-Starak i Izabella Miko to doskonałe przykłady do naśladowania. Te gwiazdy żyją według zasady "Nie kupuj, adoptuj"!

Hotplota dla Super Raport: Justin Bieber bez koszulki, a Emily Ratajkowski nago na balkonie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE