Miley Cyrus wystąpi na Super Bowl. Już szlifuje formę!

2021-01-25 10:36 mm

Miley Cyrus szykuje się na jeden z najważniejszych występów w swoim życiu! Organizatorzy Super Bowl 2021 ogłosili właśnie, że piosenkarka zaśpiewa podczas tegorocznego finału ligi NFL. Dla Amerykanów Super Bowl i towarzyszące mu koncerty to największe sportowo-rozwrywkowe święto w roku. Nic dziwnego, że Miley już teraz postanowiła ostro zabrać się za trening, żeby pokazać się przed milionami widzów w jak najlepszej formie.

Mimo wielu obostrzeń związanych z pandemią organizatorzy Super Bowl nie zamierzają ani trochę odpuścić i nadal planują wielkie show na tegorocznym finale ligi NFL.

Właśnie dowiedzieliśmy się, że tuż przed meczem na scenie pojawi się Miley Cyrus! Występ gwiazdy na Super Bowl 2021 z pewnością będzie wielkim hitem - nic więc dziwnego, że artystka nie kryje dumy.

SUPER BOWL LV!!! 💗 🏈 Bętę tam na TIKTOK TAILGATE!!! Nie mogę się doczekać żeby pojawić się jako gość przed meczem

- napisała Miley Cyrus ogłaszając radosną nowinę.

Dodajmy, że występ gwiazdy na Super Bowl 2021 dedykowany będzie wszystkim medykom i ludziom służbom walczącym na pierwszej linii frontu z koronawirusem.

Miley Cyrus już trenuje

Miley jest z całą pewnością jedną z najbardziej wysportowanych amerykańskich artystek, dlatego wyjątkowo często widujemy ją w drodze na trening albo po wyjściu z siłowni. Tak było również w miniony weekend. Tuż po ogłoszeniu występu na Super Bowl, Miley Cyrus wybrała się na pobliską siłownię. W końcu forma sama się nie zrobi!

Najnowsze fotki Miley znajdziecie w galerii poniżej.

A Super Bowl 2021 i występ Miley Cyrus przed meczem finałowym ligi NFL zobaczymy już 7 lutego.

NAJNOWSZE