Strajk Kobiet: Małgorzata Rozenek-Majdan usuwa post i wrzuca nowy. "Nikt nas nie zatrzyma"

2020-10-30 12:32 mm
Małgorzata Rozenek-Majdan
Autor: WBF

Małgorzata Rozenek-Majdan od samego początku popiera Strajk Kobiet i żądania protestujących na ulicach polskich miast manifestantów. W przeddzień zapowiadanych na 30.10.2020 protestów gwiazda TVN zamieściła na Instagramie kolejny post z poparciem dla Strajku Kobiet. Oczywiście wpis żony Radosława Majdana znów wywołał na jej Instagramie gorącą dyskusję.

Strajk Kobiet nie tylko nie milknie, ale wręcz przybiera na sile. W piątek 30.10.2020 w Warszawie ma się odbyć ogromna manifestacja w ramach sprzeciwu wobec niedawnemu wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego. W ubiegły czwartek sędziowie TK niespodziewanie orzekli, że zapis z tzw. ustawy antyaborcyjnej o dopuszczaniu zabiegu usunięcia ciąży w przypadku uszkodzenia płodu jest niezgodny z konstytucją. Decyzja wywołała ogromne protesty kobiet i wielu środowisk przeciwnych obecnej władzy.

Strajk Kobiet poparło wiele polskich gwiazd, a nawet kilka znanych gwiazd zagranicznych. Protesty kobiet na ulicach Warszawy i innych polskich miast wspierają m.in. Miley Cyrus, Dua Lipa czy Juliette Binoche.

Wśród polskich gwiazd popierających Strajk Kobiet i czynnie biorących udział w protestach znalazły się na przykład Margaret czy Agnieszka Chylińska. Protesty kobiet popiera także aktywnie od samego początku Małgorzata Rozenek-Majdan.

Małgorzata Rozenek-Majdan popiera Strajk Kobiet

W przeddzień zapowiedzianych na 30 października protestów Małgorzata Rozenek-Majdan zamieściła na Instagramie nowy post.

Nikt nas nie zatrzyma❗️⚡️nikt nas nie uciszy❗️⚡️

#strajkkobiet#thefutureisnow

- napisała na Instagramie żona Radosława Majdana.

Niektórzy fani Małgorzaty Rozenek-Majdan zauważyli w komentarzach, że z jej konta zniknął wcześniejszy post.

Gwiazda skomentowała to dość enigmatycznie:

przyjdzie czas to wyjaśnię. Serio teraz nie mogę 🤷‍♀️

Oczywiście i tym razem pod postem Małgorzaty Rozenek-Majdan pojawiło się mnóstwo komentarzy krytykujących Strajk Kobiet i postawę popierającej protesty gwiazdy. Przeciwniczki aborcji zarzucają w nich żonie Radosława Majdana, że "popiera morderstwo dzieci".

Matka trójki dzieci o które tak walczyła namawia do aborcji to hańba!!!😱😱😱Ten cały Strajk kobiet przypomina bezprawie jak mozna popierać wulgaryzmy przemoc agresję gdzie w tym wszystkim pani zdaniem jest aborcja OCHYDA 😬😬😬😬😬😬😬😬

- czytamy w jednym z komentarzy. Takich głosów pod postem Małgorzaty Rozenek-Majdan jest znacznie więcej.

ESKA XD #008
NAJNOWSZE