Stifler z Warsaw Shore wytatuował sobie PENISA! Uwaga! Tego się nie da odzobaczyć!

2019-03-14 14:08
Damian Zduńczyk - Stifler
Autor: VIPHOTO/East News

Stifler z Warsaw Shore, czyli Damian Zduńczyk, poszedł po bandzie! Spodziewaliście się, że zrobi sobie TAKI tatuaż, i to w TAKIM miejscu? Naszym zdaniem 42-centymetrowy penis to lekkie przegięcie, a co myślą o tym internauci? Zobaczcie zdjęcie i dajcie znać, jak podoba Wam się nowy tatuaż Stiflera z Warsaw Shore!

Gwiazdy kochają tatuaże. Wiele z nich ozdabia swoje ciało - trochę dla siebie, a trochę też pewnie dla lansu. Ostatnio nową dziarą pochwaliła się Marta Linkiewicz.

>> FAME MMA: Marta Linkiewicz ma nowy tatuaż! Oczywiście wiecie, skąd "wesoły autokar"?

Tym razem nowy rysunek na skórze pokazał Stifler z Warsaw Shore. Damian Zduńczyk "poszedł szerzej" z wzorem, który sobie zafundował...

HOT TEMAT!
Michał Wiśniewski i Dominika Tajner, Mandaryna

Autor: VIPHOTO/East News; Mateusz Jagielski/East News

Mandaryna komentuje rozwód Michała Wiśniewskiego. "Myślałam, że zmądrzał"

Stifler z Warsaw Shore zaprezentował na Instagramie zdjęcie swojego tatuażu. Jest to... ogromny penis! Sam celebryta chwali się, że przyrodzenie - przynajmniej to wydziarane - ma 42 centymetry! Towarzyszy mu napis "Come to daddy", czyli "Chodź do tatusia".

wielkie dzięki za przedłużkę

- napisał Stifler w opisie zdjęcia.

Oczywiście fotka doczekała się już mnóstwa komentarzy. Większość internautów skrytykowała tatuaż. Niektórzy mają nadzieję, że to żart, a dziara powstała z henny. My podejrzewamy, że to musi być efekt przegranego zakładu. NIKT nie mógł zrobić sobie czegoś takiego z własnej woli! ;)

Co myślicie o tatuażu Stiflera?

NAJNOWSZE