Stephen Amell ma Koronawirusa! Gwiazda Arrow mimo dbania o bezpieczeństwo złapała wirusa

2020-10-27 19:04 es
Stephen Amell
Autor: instagram.com/stephenamell/ Stephen Amell

Aktor znany z serialu takich jak Arrow czy The Flash podzielił się z fanami smutną wiadomością. Stephen Amell ma Koronawirusa. Przez chorobę czuje się bardzo kiepsko i zaczął chudnąć.

Pandemia Koronawirusa trwa. Na świecie codzienne przybywa mnóstwo zakażonych. Z podcastu Inside Of You Michaela Rosenbauma dowiedzieliśmy się, że Stephen Amell ma Koronawirusa.

Stephen Amell ma Koronawirusa

Kolejna zakażona gwiazda to Stephen Amell. Aktor zasłynął z roli w takich serialach jak Arrow czy Flash. Teraz zaczął kręcić nowy program Starz Heels. Musiał przerwać prace, bo test wskazał, że zaraził się wirusem.

ESKA XD #007

Myślę o tym "Cholera, będą musieli zamknąć produkcję". Nie skończyliśmy jeszcze z pierwszym blokiem dwóch odcinków. Czy właśnie to zepsułem? Będę bardzo szczęśliwy, jeśli będę miał gdzie wracać po izolacji.

Mówił Stephen Amell.

Aktor powiedział, że bardzo bał się zawieść oczekiwania fanów.

Nie bałem się śmiertelności wirusa. Obawiam się rozczarować ludzi. Robiłem wszystko, wszystko, wszystko by dbać o bezpieczeństwo. I co? I tak to złapałem!

Żalił się aktor.

Stephen Amell przez Koronawirusa schód prawie 7 kg w ciągu trzech tygodni. Aktorowi zatkało się ucho i miał na przemian zimne i gorące dreszcze. Poza tym stracił apetyt i miał zawroty głowy.

Hotplota.pl życzy zdrowia!

NAJNOWSZE