Pamela Anderson z synem

i

Autor: AXELLE WOUSSEN/Cover Images/East News

Starszy syn Pameli Anderson to przystojniak! Uwagę zwraca COŚ jeszcze

2023-02-07 12:01

Pamela Anderson ponownie jest w samym centrum medialnego zainteresowania. Wszystko za sprawą dokumentu zatytułowanego Historia miłosna, który stanowi jej odpowiedź na głośny serial Pam i Tommy. Mało kto wie, że za produkcję filmu odpowiada najstarszy syn gwiazdy, Brandon Thomas Lee. 26-latek to prawdziwy przystojniak!

Pamela Anderson jest bezsprzecznie jednym z symboli współczesnej popkultury. Za sprawą hitowego serialu Baywatch, jak i licznych sesji w magazynie Playboy blondynka stała się jedną z najbardziej pożądanych kobiet w historii show-biznesu. I choć na jej temat powstało całe mnóstwo plotek, do tej pory nikt nie miał szansy dowiedzieć się, jaka jest naprawdę, za zamkniętymi drzwiami swojego domu. Po głośnym serialu Pam i Tommy, który opowiedział historię jej kontrowersyjnego małżeństwa z perkusistą Mötley Crüe, koncentrując się wokół wycieku ich sekstaśmy, Pamela postanowiła sama opowiedzieć swoją historię. Na Netfliksie pojawił się film dokumentalny Historia miłosna poświęcony życiu i karierze jednej z najsłynniejszych kobiet w historii popkultury. Co ciekawe, za jego produkcję odpowiada 26-letni syn Pameli i Tommy'ego, Brandon Thomas Lee. 

Pamela Anderson wściekła jak nigdy! Wyzwała filmowców i żąda publicznych przeprosin

Pokazaliśmy Roksanie Węgiel jej stare nagrania. Reakcja? Bezcenna!

Syn Pameli Anderson

Brandon Thomas Lee przyszedł na świat 5 czerwca 1996 roku jako pierwsze dziecko Pameli Anderson i Tommy'ego Lee. Za sprawą swoich sławnych rodziców dorastał na oczach całego świata. Dziś Brandon ma już 26 lat, a jego nazwisko ma coraz większe znaczenie w świecie filmu. Lee jest bowiem nie tylko aktorem, ale również producentem filmowym. To właśnie on odpowiada za produkcję filmu poświęconego swojej mamie. Dumny syn towarzyszył Pameli na czerwonym dywanie, wprawiając internautów w zachwyt nie tylko swoim wyglądem, ale sposobem, w jaki wypowiadał się o rodzicielce. Wyraźnie poruszona jego klasą była nawet Britney Spears, która aktualnie nie ma kontaktu ze swoimi synami.

Naprawdę szanuję fakt, że jej dzieci stanęły w jej obronie, odnosząc się do faktu, że ludzie próbowali sprzedać jej historię z przeszłości!!! Powiedzieli: „Po co, do diabła, wspominać o rzeczach, które wydarzyły się 20 lat temu, jeśli to naprawdę namieszało w życiu naszej mamy???”, odnosząc się tym samym do wstydliwego tematu. Mają rację - napisała na Instagramie.

Brandon Thomas Lee odpowiedział piosenkarce.

Zarówno moja mama, jak i ty zasłużyłyście na lepsze traktowanie.

Zobaczcie, jak dziś wygląda pociecha Pameli i Tommy'ego. Przystojniak?

Sonda
Obejrzysz film o Pameli Anderson?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE