Stanowski OSTRO o Macademian Girl: „Jesteś obrzydliwa. Mam nadzieję, ze zgnijesz w pierdlu”

Krzysztof Stanowski o Macademian Girl
Autor: AKPA

Tamara Gonzalez Perea znalazła się nie tylko w ogniu krytyki ze strony internautów, ale również samego Krzysztofa Stanowskiego. Dziennikarz poświęcił jej kilka minut w najnowszym odcinku Dziennikarskiego zera. W mocnych słowach podsumował jej działalność i występ w programie Sprawa dla reportera.

Tamara Gonzalez Perea, znana niegdyś jako Macademian Girl, ponownie znalazła się na językach po niedawnym występie w programie Sprawa dla reportera. Znana przede wszystkim jako blogerka modowa celebrytka pojawiła się w studiu jako... trenerka dusz. Show, jakie tam zaprezentowała, jest wciąż szeroko komentowane przez internautów, a jedno z nagrań z jej Instagrama podbija aktualnie TikToka. Do całej sprawy w najnowszym odcinku Dziennikarskiego zera odniósł się Krzysztof Stanowski. Popularny dziennikarz zmasakrował Gonzalez Pereę, nazywając ją oszustką i życząc jej pobytu w więzieniu. Stanowski wskazał, że bęben, na którym celebrytka grała w studiu TVP, kosztuje na jej stronie prawie 3 tysiące złotych, podczas gdy na AliExpress można go kupić za niespełna 100 złotych. To samo tyczy się prezentowanych czaszek, które Tamara wycenia na blisko 800 złotych.

Internauci wyśmiewają Macademian Girl po jej występie w Sprawie dla reportera. Ta piosenka stała się hitem!

Doda oszukana przez ekipę i fanów. Mocno ją zawiedli!

Stanowski masakruje Macademian Girl

W najnowszym odcinku Dziennikarskiego zera mocno dostało się Mai Staśko, która wystąpi w HIGH League, ale i Macademian Girl. Dziennikarz nie szczędził blogerce cierpkich słów.

Jesteś złodziejką. Tamara, jesteś obrzydliwa. Jesteś najgorszą wyłudzaczką pieniędzy. Jesteś prymitywną naciągarą, jesteś wrednym babskiem, które żeruje na naiwności głupich ludzi, rozumiesz? To od oglądania Ciebie można dostać raka i najlepsze zapobieganie temu, żeby nie dostać raka, to jest nieoglądanie Ciebie i niekupowanie Twoich produktów. Gdyby z Twojej czaszki wyjąć mózg i zostawić samą czaszkę, to organizm samoistnie by się oczyścił i radziłby sobie znacznie lepiej. Mam nadzieję, że kiedyś zgnijesz w pierdlu. Pozdrawiam - mówił.

Myślicie, że Tamara odpowie?

Sonda
High League 4: kto wygra walkę Maja Staśko - Mrs. Honey?
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE