Taylor Swift wraca do country! Pierwszy raz od 7 lat wystapiła na ACM Awards

2020-09-17 17:06 es
Taylor Swift
Autor: Everett Collection/East News

Wielka kariera Taylor Swift zaczęła się od muzyki country. Później gwiazda odeszła od niej na rzecz popu. Przez 7 lat nie pojawiała się na gali Academy of Country Music Awards. W tym roku się to zmieniło! Wystąpiła tam z piosenką Betty z najnowszej płyty.

Taylor Swift zaczęła karierę jako piosenkarka country. Od 2006 roku zgarnęła w sumie dziewięć nagród ACM, w tym Album Roku i Rekord Roku. W 2011 i 2012 roku otrzymała tytuł Artystki Roku Akademii Muzyki Country.

Później Taylor Swift zmieniła brzmienie i poszła w pop. Przez 7 lat nie było jej na gali Academy of Country Music Awards. Teraz wróciła i wystąpiła tak, jakby nigdy nie odeszła!

Hotplota.pl: Koniec Kardashianów; Jennifer Aniston zmuszona do odchudzania

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Taylor Swift wraca do country

Jednym z najbardziej komentowanych kawałków z płyty Folklore jest Betty. W tej piosence Taylor Swift wróciła do country.

Podczas gali rozdania nagród ACM zaśpiewała piosenkę Betty w aranżacji, brzmiącej jeszcze bardziej w stylu country. W akustycznym występie Taylor Swift dała z siebie wszystko. Fani mogli przypomnieć sobie początki jej kariery.

Portal E! News dowiedział się, że Taylor Swift sama zrobiła swój makijaż i fryzurę. Samodzielnie też wybrała stylizację. Czerwoną bluzkę z cekinami oraz spodnie w kolorze khaki. Do nich gwiazda włożyła szpilki. Wszystko pochodziło od Stelli McCartney.

NAJNOWSZE