Sophie Turner zdradziła coś na temat swojej córeczki. Wiemy już, kiedy są urodziny Willi

2020-11-16 17:06 es
Joe Jonas i Sophie Turner na nowych zdjęciach z maluchem
Autor: AGNY/Backgrid/East News

Sophie Turner i Joe Jonas niedawno zostali rodzicami. Para bardzo chroni swoją prywatność i nie zdradza zbyt wielu szczegółów z życia swojego dziecka. W zasadzie wiemy tylko tyle, że ma na imię Willi. Teraz jednak Sophie Turner zdradziła, kiedy dokładnie dziewczynka się urodziła.

Sophie Turner i Joe Jonas niedawno zostali rodzicami. W odróżnieniu od wielu gwiazd bardzo dbają o prywatność swojego dziecka. Nie znajdziecie z nimi sesji okładkowej czy wywiadu na temat wózków! W zasadzie małżeństwo zdradziło tylko imię swojej pociechy. Dziewczynkę nazwali Willie.

Zdaje się, że osobą, która najwięcej zdradziła na temat córki Sophie Turner i Joe Jonasa jest brat muzyka. Nick Jonas to chyba jedyna osoba na świecie, która powiedział kilka słów o Willie!

Jednak z ostatniego instastories Sophie Turner czegoś się dowiedzieliśmy...

Buldog został burmistrzem | ESKA XD - Coś dobrego #10

Sophie Turner zdradziła datę urodzin córki

Na instastories Sophie Turner pochwaliła się fanom nową biżuterią. Otrzymała ją od artystki Jennifer Fisher. Na naszyjniku widzimy wygrawerowaną datę: 22.07.20.

Dokładnie tydzień później Sophie Turner i Joe Jonas ogłosili, że zostali rodzicami. A to znaczy, że 22.07 to data urodzin ich córki Willie.

NAJNOWSZE