Nick Jonas o córce Joe Jonasa i Sophie Turner! Chociaż on coś zdradził?

2020-11-12 14:54 kp
Nick Jonas
Autor: Invision/Invision/East News

Sophie Turner i Joe Jonas postanowili całkowicie odizolować swoją córkę od medialnego świata. Aktorka i muzyk nie publikują zdjęć dziecka na Instagramie, nie opowiadają o nim w wywiadach i nie dają paparazzim możliwości zrobienia mu zdjęcia. Tymczasem fani są spragnieni informacji o małej Willi...

Fani najsłynniejszych gwiazdorskich rodziców uwielbiają, gdy ich ulubieńcy dzielą się w sieci swoim rodzinnym życiem. Nie mogą jednak na to liczyć w przypadku Sophie Turner i Joe Jonasa - para już dawno temu uznała, że swoją prywatność zachowa dla siebie. I tak aktorka i muzyk wzięli najpierw tajemnicy ślub w Las Vegas, później urządzili chronioną przed mediami drugą ceremonię we Francji, a teraz dbają o to, by paparazzi i internauci nie mieli wglądu w to, jak rozwija się ich córka.

Choć fani nieco żałują, oczywiście nie można mieć do nich z tego powodu pretensji. W momencie rodzicielstwa gwiazdy stają przed trudnym pytaniem, czy chcą, by ich dziecko dorastało w świetle kamer. Wiele z nich odpowiada sobie na to pytanie przecząco i stara się zaproponować potomstwo "zwyczajne" dzieciństwo.

Nick Jonas o siostrzenicy

Tym razem malutkiego rąbka tajemnicy przed fanami uchylił Nick Jonas. Brat Joe Jonasa miał oczywiście okazję poznać małą Willę i jest pod wrażeniem dziewczynki.

Poznałem ją. Wiecie, to sprawa Joego i Sophie, by o niej mówić lub nie mówić, ale jest najlepsza.

- powiedział Nick Jonas.

Tymczasem fani coraz częściej zastanawiają, kiedy na dziecko zdecydują się Nick Jonas i Priyanka Chopra. 38-letnia gwiazda już kilka razy podkreślała, że chciałaby założyć rodzinę, jednak jak dotąd ona i jej młody mąż nie wcielili swoich planów w życie.

NAJNOWSZE