Nick Jonas i Priyanka Chopra na romantycznym zdjęciu. Tak świętują hinduistyczne święto!

2020-11-16 14:00 AM
Priyanka Chopra, Nick Jonas
Autor: VALERIE MACON/AFP/East News

Nick Jonas i jego żona Priyanka Chopra słyną nie tylko z wielkiej miłości do siebie, którą chętnie dzielą się z innymi za pomocą mediów społecznościowych ale także z przywiązania do różnych tradycji. Teraz na ich Instagramach pojawiło się zdjęcie, które łączy w sobie te dwie rzeczy. Zobaczcie sami!

Priyanka Chopra to hinduska aktorka, która na każdym kroku podkreśla swoje pochodzenie. Oprócz tego nie tylko ona sama ale także jej mąż Nick Jonas bardzo szanuje różne tradycje, które praktykuje się w jej kraju. Na Instagramie zarówno Priyanki jak i Nicka pojawiło się bardzo romantyczne zdjęcie tej dwójki. Oprócz wielkiej miłości jaką siebie nawzajem obdarowują także pokazują w jaki sposób świętują Diwali, czyli hinduistyczne święto światła, które obchodzone jest w Indiach każdego roku przez kilka dni.

NICK JONAS I PRIYANKA CHOPRA POKAZALI ROMANTYCZNE ZDJĘCIE

I choć Priyanka i Nick w tym czasie przebywają w Londynie to nie zapomnieli o święcie i na Instagramie pojawiło się romantyczne zdjęcie na którym oboje trzymają charakterystyczne świeczki. Ubrani w piękne stroje nie mogą od siebie oderwać oczu.

Szczęśliwego Diwali wszystkim! Przesyłam wszystkim miłość i światło

– brzmiał opis zdjęcia, które opublikował Nick Jonas.

ESKA XD #010

Również na Instagramie Priyanki Chopry pojawiła się ta sama fotka z podpisem:

Szczęśliwego Diwali dla wszystkich, którzy świętują. Od naszej rodziny dla waszej.

Prawda, że ta dwójka na każdym zdjęciu wygląda uroczo?

NAJNOWSZE